Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ez? Még mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Még mindig szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a gimiben,aki eggyel idősebb nálam,ő 16 én 15. Facebookon nagyon sokat beszéltünk,úgy éreztem megtaláltam az IGAZIT a nagy Őt...ezért is örültem meg annyira,amikor elhívott randira. Persze igent mondtam. Eljött a nagy nap,egy kedd. Óráról órára vándoroltam,és közben elég gyakran találkoztunk,nem szóltunk egymáshoz, Ez nekem nagyon fura volt (még mindig az). Nem értettem,hogy ha egyszer elhív randira,akkor miért nem köszön,legalább. Egész nap ezen gondolkodtam. Vége volt a tanításnak. Egyik barátnőm megkért,hogy kísérjem el e közeli könyvtárba....kifogásokat kerestem,mert nem akartam,hogy bárki is tudja,hogy a fiúval közünk van egymáshoz. Nagy nehezen leráztam szegény barátnőmet. Ámde ez jó sok idő volt...boldogan indultam a randira,de láttam,hogy a fiú lassan távolodik az iskolától,a villamos felé:( azt hitte direkt nem mentem!!! Írtam neki amint hazaértem,és nem haragudott,mondta hogy majd bepótoljuk...szeptemberben volt,azóta várok,hiába. Néha ráírtam,és akkor sokat beszéltünk,de újabban épphogy válaszolni méltat. Nem chatelünk már vagy 2 hete,és ez nagyon rossz. Ott van egy betöltetlen űr a szívemben,a valómban. El akarom felejteni,hiszen neki is ment,de nem tudom:( nem akarom szeretni,de ez lehetetlen küldetés:(

borzasztó rosszul vagyok,mintha depressziós lennék,nem csak zeneileg Depresszió:D....amikor meglátom mindig elgyengülök,nem tudok elmenni mellette úgy,mint mások mellett. Látszólag ő is ezt teszi(máshogy megy el mellettem mint mások mellet). Egyszer megállt egy haverjával beszélgetni a társaságom előtt. De nem jelent semmit. Gólyabálon fellépett,engem nézett végig,elmosolyodott. De nem jelent semmit. Legszívesebben odarohannék hozzá és elmondanám neki hogy mit érzek. De nem tudom. Szeretném hogy szeressen,de én már csak a nevetséges múlt vagyok neki. Legszívesebben sírnék és nevetnék ha rágondolok. Sírnék,mert nem szeret. Nevetnék,mert hiszem,hogy valaha szeretett. :(



#szerelem #kamasz #gyötrelem #kín #depressziószerű
2015. okt. 28. 13:54
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
én lennék a legboldogabb,ha rámírna:(
2015. okt. 28. 13:56
 2/19 anonim ***** válasza:
hidd el én is ha rám meg az exem írna és teljesen véletlenül újra össze is jönnénk
2015. okt. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
borzasztó érzés...és előtörnek ezek a gondolatok,hogy biztosan van már barátnője,meg amikor nézem hogy mikor aktív,akkor visszagondolok,hogy hm 01:32 ilyenkor még velem is beszélt,akkor biztos lány van a dologban:((
2015. okt. 28. 14:17
 4/19 anonim ***** válasza:
nekem is ugyanilyen szar érzés,főleg úgy hogy én jártam is vele és nem csak 1-2 hétig
2015. okt. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
miért ilyen nehéz ez?:( ha szeretett valaha,akkor hogy tud így sz.rni a fejemre?:((
2015. okt. 28. 14:28
 6/19 A kérdező kommentje:
hisz semmi rosszat nem mondtam rá,biztattam minden téren,meghallgattam a problémáit,és senkinek nem beszéltem róla,csak itt írtam,de hát arról hogy tudna,a nevét se írtam ki...
2015. okt. 28. 14:29
 7/19 anonim ***** válasza:
pontosan ugyanez a helyzet velem is csak én fiú vagyok,az a baj amikor léphettem volna még valamit nem mertem,most már max csak a fejem tudom a falba verni hogy voltam ennyire hülye de attól se lesz jobb
2015. okt. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
oké,de ti biztos idősebbek és tapasztaltabbak vagytok nálam.
2015. okt. 28. 14:44
 9/19 anonim ***** válasza:
ugyanennyi idősek vagyunk
2015. okt. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Itteneeeem... Honnan veszed, hogy szeretett? Mert elbeszélgetett veled párszor? Amit te érzel az sem szerelem, a szerelem nem ilyen! Legjobb lesz, ha tovább lépsz, mert szerintem jól látod, hogy van már neki valaki más. Ez csak egy pasi, van ezer másik! Add meg magadnak a lehetőséget arra, hogy normális kapcsolatod legyen egy olyan sráccal, aki ugyan azt érzi irántad, amit te iránta! Fel a fejjel ;)
2015. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!