Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem a barátom, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátom, de nem vagyok szerelmes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az interneten ismerkedtünk meg, csak pár hónapja vagyunk együtt. Szeretem őt, meg minden, de sokszor úgy érzem, hogy "csak van." Érdekel a többi srác is, és sokszor arra gondolok, hogy jó lenne flörtölgetni. Persze sosem csalnám meg, ez egyértelmű, de nagyon rossz így párkapcsolatban lenni. Nem érzem azt, hogy tényleg ő lenne az egyetlen a számomra, bármit megtennék érte, stb. Viszont szakítani sem akarok, mert tudom, hogy nagyon rossz lenne neki és tényleg rendes srác, nem olyan, aki csakúgy megcsalná a barátnőjét. Nem cigizik, nem iszik, nem bulizik. Arra gondoltam, hogy várok még fél évet, hátha beleszeretek. De nem tudom... Volt még valaki olyan helyzetben, mint én?


18/L



2015. okt. 22. 16:02
 1/2 pityesz93 válasza:
Szerintem adj 1 esélyt a kapcsolatnak, ne hamarkodd el, de szánalomból se légy vele.Miböl gondolod h a többi srácnál nem ezt éreznéd? Talán foglslkozz vele többet :) és ne igy fogd fel,....
2015. okt. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jöhet a szerelem a nagy érzés később, de az amit itt sokan kémiaként emlegetnek csak apadni fog már szerintem!

Csak Te tudod hogy adsz-e egy fél évet erre az életedből.

Én megértő lennék akár a Te akár az ő helyébe képzelem magam! De fél év az fél év! Most még másként értékeled mint 50 évesen fogod!

Ilyen helyzetben emberek milliói vannak!

Sokan úgy hogy nem is tudják hogy ebben vannak!

2015. okt. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!