Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 169cm lány és 162cm fiú, ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

169cm lány és 162cm fiú, ez zavaróan nagy kulonbseg?

Figyelt kérdés
ez furcsan nezne ki? nagyon szeretem a fiut, csak elgondolkoztam ezen(meg nem talalkoztunk eloben, es felek hogy furcsa lenne) :)
2015. okt. 28. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
14 éves vagyok egy igazi kis törpe a magam 151cm-el és én is el tudtam hívni egy 167cm magas lányt randira. Szóval az még teljesen elfogatható! :)
2015. okt. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

"nagyon szeretem a fiut...meg nem talalkoztunk eloben"


Mivan?

2015. okt. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a zavaro h tok idegen embereket ilyen zavar...

Egyebkent, ha szeretsz vkit, elfogadod a hibaival egyutt. Alacsonyan szerettel bele, emiatt baj nem lehet. Elofordulhat, hogy a fiunak komplexusa alakul ki veled szemben, mert alacsonyabb, de biztatnod kell, hogy emiatt ne erezze rosszul magat. Foleg ha 15ev korul van...meg negnohet, van elo pelda ra, aki 11.osztalyban lett magas srac, elotte kis alacsony volt. No para :)

2015. okt. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:
59%
Valahogy én sem a magassàgon agyalok,hanem a nagyon szeretem a fiùt.........még nem talàlkoztunk dolgon.
2015. okt. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 $$$$$ ***** válasza:
Hát lehet zavarná . Engem például zavarna ha a lány magasabb lenne nálam . (Főleg mivel én 2 méter vagyok :) ) De nem biztos ,szerintem fiú függő hogy zavarja -e.
2015. okt. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Készülj fel, hogy ez látványos, érezhető különbség lesz. De nem ilyeneken múlnak a nagy szerelmek. Arra is készülj fel, hogy nem lehetsz szerelmes, míg valakit nem ismersz igazán. Illetve lehetsz, csak az a fajta szerelem nagyon hamar elmúlik és zavarja az efféle különbség is. Azon meg sose töprengj, hogy más mit gondolhat. Akinek erre a látványra rossz gondolata támad, az valószínűleg irigy, megkeseredett, és ezért sajnálatra méltó.
2015. okt. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem. Szerelemben úgysem ez számít :)
2015. okt. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Téged zavar?Mert ez a mérvadó,és nem a többi ember véleménye.
2015. okt. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
loool, én 11évesen magasabb voltam mint 162 xd
2015. okt. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!