Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiu 0 16 eves, en 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiki11 kérdése:

Van egy fiu 0 16 eves, en 14 lany. Szerintetek nagy lenne a kor kulonbseg?

Figyelt kérdés

Az ugy van, hogy elkezdtem egy kepzest es o is ott van meg meg sok baratom. A srac jokepu,gitaros. Van egy lany aki utanna log mint egy kiskutya es mikozben azzal a lanyal beszel probalgatott velem szemezni. Vajon szimpatikus vagyok neki? Nem tudom, hogy jojjek ossze vele, nagyon szretnek vele jarni :)

Amugy en egyaltalan nem vagyok csunnya <3



#szerelem #parkacslolat
2014. febr. 11. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:

én ilyen lányokat nem tudtam megfektetni,amikor ennyi idős voltam

ez piszkosul nagy szágyen:/

2014. febr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
??? megfekktetni?? lefekudni?
2014. febr. 11. 17:34
 3/10 A kérdező kommentje:
hogyan vonjam magamra a figyelmet?
2014. febr. 11. 17:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem nagy a korkülönbség annyira. Majd huszonévesen meg 2 év lósz*r sem lesz. :D
2014. febr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de hogy az eggyik csaj utanna megy mint egy pincsi kutya, es amikor beszelgettek probalt szmezni velem de en valahogy mindig elpirultam. ahh =|)
2014. febr. 11. 17:38
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem nagy ez a kulonbseg!


Ugy tunik, neki is tetszel. Nincs itt gond, majd kozeledtek egymas fele, es kialakul. Amennyiben nem kezdemenyez, adj neki jeleket. Amikor vegeztek a kepzesen, probalj meg vele egyutt kifele menni.

2014. febr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Huuu... Nagyon gyerek vagy még. Ez neked még nem való.
2014. febr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
koszi 6-os valaszolo :) de hogy vonjam magamra a figyelmet?
2014. febr. 11. 17:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el,hogy ilyen a többi 14 éves lány...
2014. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem nagy korkülömbség, igazából értelmi szinttől függ és leginkább attól, hogy tudjátok-e kezelni a korosztályotok másságát. Az én barátom 18 éves, én 14 vagyok, mi ezt tudjuk kezelni, persze rengeteg köztünk a nézeteltérés. Viszont jártam már 12 évesen 16 éves sráccal, aki teljesen a lelki társam volt, meg hozzászoktam a nagyokhoz, amikor kisrockerként 11 évesen a nagy végzős lyukasfülű állatokkal lógtam :)
2014. febr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!