Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ebben a helyzetben ami kialakult kettőnk között?

Figyelt kérdés
Párommal nagyon elhidegültünk egymástól. Kiderült az is hogy ő ismerkedik,ami okot ad az ő elhidegülésére. Ez miatt nagyon sokat veszekszünk. 4 év 8hónapja vagyunk együtt. S most úgy gondoljuk,hogy különköltözünk. Vagy esetleg mit kéne tennünk? Én làny 23 éves, ő 28. Ez hogy hathat a későbbiekben?

2015. szept. 27. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel egyszerűbb lenne befejezni az egészet.
2015. szept. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Úgy beszéltük hogy esélyt adunk külön-külön magunknak,mert csak tönkretesszük egymást s majd meglátjuk mit hoz az élet.
2015. szept. 27. 20:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy ha melletted csajozik, akkor nélküled nem fog? Egy kapcsolatban azt is tudni kell, hogy mikor jött el a vége. Ez innentől már csak értelmetlen időhúzás.
2015. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak az a gond,hogy szeretem
2015. szept. 27. 21:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Biztos voltam benne... Ezen kellene túllépned, talán ebben segíteni fog a különköltözés.
2015. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mi van ha örökké egyedül leszek vagy nem lesz senkim... Úgy érzem megőrülök a döntéstől
2015. szept. 27. 21:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha szereted, ha nem, össze kell szedned magad és szakítanotok kell.


Ismerek olyat a környezetemben, aki ezt megtette. Bevallottan és egyértelműen totál fülig szerelmes volt a srácba, aki bár jártak, és eleinte minden oké volt, végül egy beszélgetésen elmondta, hogy sajnos nem képes a szerelmet viszonozni. Mivel a srác tisztességes ember, ezért a ő is elmondta, hogy bár nincs szerelem, ő egyelőre jól érzi magát a lánnyal, és nem lenne rossz együtt maradni.

A lány viszont azt mondta erre, hogy neki ez kevés, és annak ellenére szakított, hogy - mint már írtam - teljesen szerelmes volt.

Addig is bírtam a nőt (a történetben nekem a srác az egyik legjobb barátom), de ezzel óriásit nőtt a szememben. Képes volt meghozni egy ilyen érzelmileg túlfűtött helyzetben egy racionális, és az egyetlen értelmes döntést...zseniális!


Neked is ilyennek kell lenned. Ha a barátod már ismerkedik, akkor ennek lőttek sajnos.

A szakítást pedig tekintsd ajtónak az igazi boldogságra, ne a pokol kaujaként nézd, hogy "jaj nem fogok kelleni senkinek". Ebből is látszik, hogy nem is feltétlenül a srácba vagy még szerelmes, hanem magába az érzésbe. Félsz közel 5 év után újra a piacra kerülni. Ez is érthető, de hidd el, egyedül is lehet ám létezni :)

2015. szept. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nagyon jól mondta az előttem szóló..félsz az egyedülléttől..de lehet hogy sokkal jobb kapcsolatod lesz..és az mit jelent hogy adtok időt egymásnak...ha ennél rosszab lenne akkor újra visszamentek ebbe a kapcsolatba ahol huszonévesen máshol keresi a boldogságot...hát ez nem hangzik túl jól...Légy erős és szakíts ezzel teszed a legjobbat (és még az is benne van a pakliban hogy a fiú ezek után fog csak értékelni, mert egy független (tőle nem függő) emberi lény vagy!!!)
2015. okt. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Magyarhonba minden pasi ilyen, ha jó vagy megcsalnak. A külföldi nem fog, az kitart melletted, nem olyan aberrált szemét mint a magyar!
2015. nov. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, minden magyar férfi ilyen, valóban...

Itt vagyok én is, aki mindig tisztességes voltam a barátnőimmel, szakítottam azzal, akibe nem voltam szerelmes annak ellenére, hogy ő nagyon odavolt, és bármit megtett volna értem. Itt van az a kb tucatnyi jó barátom is, ők is tök bunkók, mind...igaz egyik sem csalta meg a barátnőjét - többek immáron a feleségüket -, haladnak előre közösen, de mivel magyarok, ezért biztosan aberráltak is.


Te annyira bolond vagy, mint a seggem kifordítva...

2015. nov. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!