Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez így működhet? Vagy túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így működhet? Vagy túl különbözőek vagyunk?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és néhány hónapja összejöttem egy csendes, nyugodt, visszahúzódó fiúval. Én pont az ellentéte vagyok mindig beszélek, egyfojtábsn pörgök, sok ember hív duracell nyuszinak:D

Igazából jól megvagyunk, megértjük és kiegészítjük egymást, de rengeteken beszóltak, mert különbözünk. Talán van benne valami?


2015. okt. 29. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
jó ez így. ne foglalkozz senkivel, csak a sráccal.
2015. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, nalunk is pont igy van. Igazabol sok embernek nem tetszik, hogy együtt vagyunk, de ők is csak irigyek.. Nagyon jol megvagyunk, mar lassan ket eve. Ne foglalkozz masok velemenyevel, csak magatokkal. En is inkab az a nyugodtabb tipus vagyok, baratnom pont az ellentetem, de ez egyaltalan nem baj. 18/F
2015. okt. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én is egy nyugodt, csendes srác vagyok és pont egy pörgős lányt szeretnék magam mellé, hogyha nincs kedvem elindulni valahova ő ösztönöz a folytonos energiájával

én úgy érzem pont kiegészítene

2015. okt. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok:)
2015. okt. 29. 22:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmi probléma ezzel. Tudod, kell valami az embereknek, hogy meg tudjanak szólni.....:)

De így pár hónap után merül fel benned, hogy működhet-e? Ne már.

2015. okt. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!