Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Más barátnőjére ráhajtani. Ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más barátnőjére ráhajtani. Ki mit gondol erről?

Figyelt kérdés

Az én példám:

Mint elég sok sztori, az enyém is egy leányzóval kezdődik.

A legszebb e földön... Satöbbi satöbbi... Na neki Másfél éve van pasija, mondhatni távkapcsolatban élnek, dee azért nem is olyan hú de nagy táv, kb 2 óra busszal.

Én alapból tényleg tiszteletben tartom, ha valakinek pasija van, DE nagyon jól elvagyunk, tök jól eldumálunk, nagyon jó fej velem (ami megint csak így idegesítő pasi mellett.)

""""""Barátságzónába"""""" nem akarok kerülni, mert többet akarok tőle.

Kb ennyi... Ti hogy viszonyultok ehhez? -Egyszer élünk stílusban, vagy - Mások is egyszer élnek stílusban (gondolok a pasijára)?



#kulcsszó #barátnő #görcsagörcsön
2015. nov. 1. 00:39
 1/8 anonim ***** válasza:

"tök jól eldumálunk"

Benne vagy a barátzónában.

Am. meg kid neked az a srác, hogy helyette vigyázol a csajára?

2015. nov. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor képzeld magad a pasija helyzetébe.Te örülnél neki,hogyha valaki ráhajtana a barátnődre?
2015. nov. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Aaahm... 1.- Én tartanám is a távolságot, ha a csaj nem közelítene. Szóval érted... Ha lenne valakid neked is, akivel kegyetlen jól kijössz és még nem vagytok barátságzónába, és van pasija- Nem vennéd fontolóra, hogy a nőszemély igazából tőled akar valamit?
2015. nov. 1. 01:11
 4/8 A kérdező kommentje:
áh szarok bele xD Van még pár száz millió lányxd
2015. nov. 1. 01:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azt mondom,hogy egy próbát mindenképp megér,ha igazán akarod..így ha hűséges és azt mondja hogy bocsi nem,akkor legalább nem lesznek álmatlan éjszakáid,hisz megpróbáltad(igaz ez akár rosszul is elsülhet,mert a jó kapcsotatotoknak is vége lehet)..viszont ha el tudod csábítani,akkor igazából már nem is szerette a srácot,te viszont megkapod amire vágysz..nagy a kockázat,vagy veszítesz vagy nyersz,te döntesz :)
2015. nov. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá őszintén, hogy ez mi? Mert ha nem gondolja komolyan, akkor inkább hagyod őt.


Sok sikert :)

2015. nov. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

próbát mindenképp megér:D

nekem anno bejött egy padon egy üveg bor mellett.aztán másnap ott sírt,hogy neki pasija van,és ez nem helyes xddd

viszont ha te meg tudod vele csinálni,akkor valószínűleg más is,szóval ha bejön akkor tartsd szemmelxd

2015. nov. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na ez nyugtatóbb :D Valami ilyesmi válaszokat váratamxD
2015. nov. 2. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!