Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországban nyaraltunk. A...

Horvátországban nyaraltunk. A strandon megismertem egy kedves/szép fiút. De a nevét nem tudtam meg. Svájci, és Zürich-i autójuk van. Hogy tudnám megtalálni őket rendszám alapján?

Figyelt kérdés
Kérlek. segítsetek.! :)
2010. aug. 10. 22:10
 1/8 anonim válasza:
93%
Futtasd le az FBI,Interpol adatbázison. Amugy fogalmam sincs, de én is igy jártam, csak az én esetemben egy szlovén lányról van szó , de legalább msn-je megvan :)
2010. aug. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el,talán ha még tudod ,hogy hol szálltak meg,ott kaphatsz szülő nevet,vagy aki bejelentkezett a szálloba.

Ha ezt se tudod akkor sajnos elkell felejtened,max olyat tudsz csinálni,hogy keresel svájci hirdetős oldalakat vagy közösségi oldalakat és ott leirod angolul,hogy ezt keresed és,hogy miért,vagy hát más nincs:D

FElejteni tudni kell,velem is volt már ilyen csak én fiu vagyok és lányt láttam:S:D

2010. aug. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
91%
Jaaj istenem ezek hogy tudnak fájni!! Én pár éve egy holland lányt ismertem meg, de olyan jó volt, hogy minden nap együtt mentünk fürdeni, de aztán elutazott úgy hogy nem is szólt. De rossz volt..:( NEm hiszem, hogy sok esélyed van megtalálni! Ő tudja a neved vagy valamit rólad?
2010. aug. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Alig tudok róla valamit. csak a rendszámot jegyeztem meg. :S

Hát. már próbáltam közösségi oldalakat, de nem voltam benne valami jó. Hát azért próbálkozom, rendíthetetlenül. Legalább a nevét tudtam volna meg... :D

2010. aug. 11. 07:57
 5/8 anonim válasza:
Ó te jó isten! És ha megtalálod mit csinálsz és mit fogsz neki mondani? "Szia én vagyok az a magyar lány Horvátországból, a neved nem tudom de a rendszámotokat igen"? Nem hiszem el hogy nem találsz magyar fiút... -.-"""
2010. aug. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én idióta nem tudok németül, nem értettem mit mondott nekem kint. De megpróbálom megkeresni. legalább megpróbálom..
2010. aug. 11. 08:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak, ha tudtál volna németül, se értettél volna valószínűleg egy szót sem... Shwitzdötsch...
2010. aug. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ha a szerelem meg mindig aktualis, a rendszam tulajdonos adatok Svajcban nyilvanosak, itt lekerdezhetoek:


[link]

2011. okt. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!