Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy barátom akit elég jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom akit elég jól megismertem manapság szerintetek a lenti alapján érez irántam többet is?

Figyelt kérdés

szval próbálom rövidre fogni tavaly nem igazán beszélgettünk most félév előtt kb felvett msn re és azóta mindennap dumálunk órákat és nagyon jól elvagyunk

kikérdezett a pasijaimról meg mindent tud már szinte a szerelmi életemről :D és én elég keveset az övéről csak azt tudom h manapság szakított a barátnőjével de nem látom rajta hogy nagyon ki lenne

szval elég perverz dolgokat is kérdezett manapság

és nem akarja felfogni hogy aki régen tecett az már nem tetszik és mindig beéget előtte :S

most meg ma estére elhívott sétálni kettesben... :O..

ja és hétfőn a suliba azt mondta hogy fog velem valamit művelni ezért ne menjek a legjobb cuccomba :O...


2010. márc. 21. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Tipikus gyerekszerelem. Szerintem egyértelműen rád van kattanva.
2010. márc. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Erre egyszerű a válasz.

Ha tetszik és bejön neked, és szeretsz vele lenni szeretsz vele beszélgetni, és jól kijöttök akkor szerintem semmi akadálya annak , hogy jobban megismerjétek egymást és találkozzatok.

2010. márc. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!