Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 18 vagyok és szerelmes egy 41...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 vagyok és szerelmes egy 41 éves férfiba. Szerintetek lehet ebből házasság később?

Figyelt kérdés
-

2015. júl. 7. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
OOooo
2015. júl. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
igen, szüljél neki vagy 10 gyereket is
2015. júl. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Borzasztó nagy a korkülönbség, az apád lehetne.
2015. júl. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Gondolj bele amikor te 41 leszel...ő 64...durva lenne
2015. júl. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismerek valakit, akinél kb. 20 évvel idősebb a férje. Közös gyerekük is van, működő kapcsolat. Lehetni lehet, de ez már szerintem is túl nagy korkülönbség. Tényleg gondolj bele, mi lesz idősebb korban. Na meg, nem láttalak egyikőtöket sem, így nem tudhatom a pasi hogy tartja magát. Szerintem az is elég kellemetlen lenne, ha a párodról azt hiszik, hogy az apád. Ezzel a korkülönbséggel végül is lehetne... Ha 20 évesekhez nem vonzódsz, legalább egy nálad 10 évvel idősebbet próbálj találni, az még elfogadható később is.
2015. júl. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Persze hogy lehet, rengeteg ilyen van. Én abban látom a problémát, hogy te 18 éves tapasztalatlan kislány vagy, és még élned kellene, nem hazasodnod. De próbáld ki, járj vele, nézd meg milyen és 2-3 év múlva, ha még mindig szerelmes vagy, akkor menj hozzá nyugodtan. Addig tanulj, dolgozz, és érezd jól magad a pasiddal..., utazzatok, szórakozzatok.

Egy ismerősöm sok évig élt együtt egy nála 22 évvel idősebb pasival. Amikor a nő 38 volt, akkor lett gyerekük, a ferfi 60...., addig csak jól éreztek magukat...., ha hiszed, ha nem ezek még mindig imádják egymást, és a pasi még mindig jó pasi, ad magára, sportos, jóképű...

Sok 40-es pasi megírígyelné..., pedig már 5 éves a gyerek.

Szóval ne hallgass senkire, járj vele, időd van, és a többit hozza az élet...

2015. júl. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fingkirály ***** válasza:
54%

07-07 13:34 -nek adok igazat, a tíz év még oké, azon túl, főleg az ilyen extrém huszonévekkel, nem is ilyenkor lesz necces, hanem akkor, amikor a faszi nyugdíjba megy.


Akkor áll elő a helyzet, hogy te még 23 évig egy aktív, dolgozó, emberekkel rendszeresen találkozó felnőtt ember leszel, ő meg egy nyugdíjas, aki hiába lesz mondjuk 65 évesen szerencsésen még aktív fitt akárki, az ő ismeretségi körének a jó része már eléggé lerobbant lesz, így a bácsika még jó 23 évig k*rvára unatkozni fog egész nap, amíg te dolgozol, utána pedig azt a maradék időt baromira rádtapadva fogja tölteni, ami viszont stresszelni fog a mindennapi 8 óra meló után még.


Szal nem egészséges, no.

2015. aug. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!