Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakitanom kene a baratommal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitanom kene a baratommal?

Figyelt kérdés

Par napja jottunk ossze de en nem szeretek vele lenni amikor csolokozunk nem erzek semmit. Nem vagyok bele szerelmes de azt hittem h majd kialakul de tuti nem fog. Csak az a baj hogy a fiu meg nagyon szerelmes belem es egyszer mar visszautasitottam az masfel honapja volt. Felek attol mit fog erre szoni. Es nem akarom kihasznalni vagy jatszani az erzeseivel.

Mit tegyek?



2015. nov. 3. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz vele lenni, ne legyél. Egyikőtöknek sem jó. Te nem érzed jól magad, őt meg csak ámítod. Minél előbb szakítasz vele, annál jobb lesz neki is, mert annál könnyebben fog elengedni. Te pedig ismerkedhetsz másokkal, olyan fiúkkal akikkel te is együtt akarsz lenni...
2015. nov. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mért nem szereted?
2015. nov. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szakíts vele, ha nem szereted. ne érdekeljen hogy ő mit akar. az legyen az első te mit akarsz :)

te nem szereted, és őt csak ámítod. ez egyikőtöknek sem lesz jó így.

2015. nov. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. Igazad van minel hamarabb szakitanom kell vele. Koszonom

2. Mert nem.

2015. nov. 3. 17:16
 5/6 A kérdező kommentje:
3. Igen, az a baj hogy mindig azt neztem hogy neki jo legyen es en meg szenvedtem. Ezert is jottem vele ossze mert nem akartam megegyszer visszautasitani mert feltem hogy majd mit szol. Csak az a baj hogy mindenkinek azt fogja mondani hogy en csak jatszottam az erzeseivel meg hogy szorakoztam vele.:( Vannak kozos barataink es nem szeretnem ha ezert megutalnanak.
2015. nov. 3. 17:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Szakíts. De ne vesd oda így hogy "most szakítok veled szia". Hanem mond el hogy megpróbáltad de nem működik...nem érzel semmit. Amit itt leírtál azt mond neki és biztos megérti. És ezt nyugodtabb helyen tedd...ne suliba.
2015. nov. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!