Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hiba volt szakítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hiba volt szakítanom a jóképű barátommal, ha azóta, nem találok egy kicsit sem helyeset?

Figyelt kérdés
Bunkó stílusa volt, és ezt nem bírtam elviselni, de vonzalom nélkül nem tudok párkapcsolatot kezdeni. Folyton olyanok jönnek oda hozzám akik nem tetszenek, vagy 30 fölött vannak. 19L
2013. febr. 14. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
legalább megszabadult egy felszínes ribitől
2013. febr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért lennék felszínes, hogy olyannal akarok járni aki tetszik? Mielőtt jönnének a kommentek, hogy persze te sem vagy szép, most szólok, hogy súlyos tévedés. Akik itt itélkeznek, azok olyanoknál próbálkoznak akik számukra nem vonzóak?
2013. febr. 14. 22:44
 3/11 anonim ***** válasza:
21 vagyok és k.rvajól nézek ki! Bár... inkább csak k.rva. :Đ
2013. febr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Megesik, hogy a csiga is elesik
2013. febr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Háta ha csak az aszámit hogy ehlyes-e akkor tényleg hiba olt ott hagyni.

Egyébként majd fog oylan jönni aki tetszik nyugi. Mióta vagy egyedül?

2013. febr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

ebben nincs semmi felszínesség.

ha nem bírtad elviselni a stílusát, mert valóban bunkó volt, akkor ne bánd! majd találsz valakit akit elég vonzónak tartasz, csak ki kell várni:) amúgy én se vagyok felszínes, de totál egyetértek veled ezzel a "vonzalom nélkül nem tudok párkapcsolatot kezdeni"

2013. febr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, végre valaki megértette, azért szakítottunk mert bunkó volt, azt hitte bármit megtehet mert jól néz ki, szerettem volna egy rendes fiút, és reméltem van olyan rendes srác aki tetszik, de még nem találkoztam vele, majd egy éve nincs barátom, randizgattam de nem lett belőle semmi.
2013. febr. 14. 22:53
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Hiába írod hogy bunkó stílusa miatt nem tudtad elviselni,ha ugyanúgy bunkó lesz a következő is, mert a normális,kedves,érzelmes srácokat elutasítod.

Eszembe sem jutna egy "jó csajhoz" sem odamenni,mert mind ilyen felszínes mint amilyen te vagy,és nem kell azzal jönnöd hogy akkor biztos ronda vagyok,mert egyáltalán nem vagyok az,csak úgy érzem jobbat érdemlek.

2013. febr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Annyira nincs igazad, nem azt mondtam, hogy egy görög Istent szeretnék, hanem, hogy oylat aki tetszik, vonzódom hozzá és kedves is. Azt mondod szép csajokhoz nem mész oda, mert ők felszínesek, akkor te nem a külső alapján ítéled meg őket. Egy olyan himsovinisztának mint neked tuti nem lenne esélye egy szép, kedves lánynál, mert csak ítélkeznél felette.
2013. febr. 14. 23:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem. Majd találsz normális, jó pasit. Aki nem keres, talál.
2013. febr. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!