Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki most jött az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki most jött az osztályunkba. Nagyon helyes szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Volt olyan óra, amikor láttam hogy engem néz de amikor odanéztem elfordított a fejét. néha még konkrétan egymás szemébe néztünk.

még csak három napja ismerem

13/L


2015. nov. 4. 18:25
 1/3 anonim válasza:

Osztalytarsal ne

En a sajat boromon pont most tapasztalom hogy mekkora hulyeseg volt...

Nem ismertem elegge es osszejottunk.Kiderult a sracrol hogy egy kapcsolati analfabeta es miutan szakitottam vele behisztizett es most bunko velem sot az osztalyban azt a lanyt alivel a legjobban voltam is ellenforditotta:))Szoval szerintem gondold jol vegig

2015. nov. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez edes...13 évesen tök cuki szerelmesnek lenni, de ilyen idősen egy kapcsolat teljesen felesleges és megoldhatatlan.És még valami..fogadd meg a tanácsom kérlek!Osztálytárssal NE.Ezt a te érdekedben írom remélve hogy megszabadítalak több hónapnyi szenvedéstől.
2015. nov. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát de ha egyszer ő tetszik.. az érzésemet nem tudom befolyásolni (csak néha)

Amúgy szerintetek van nála esélyem?

2015. nov. 4. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!