Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy sose leszel szerelmes?

Figyelt kérdés
Van egy jo barátom, fiu es azt vettem észre, hogy nem kötődik egy lányhoz sem. (Nem meleg :D) kövér, nem a leghelyesebb ettől független jo fej de sose volt szerelmes és azt mondja nem is érdekli hogy barátnője legyen. Szerintetek csak azert mondja mert nincs önbizalma? A legjobb barátja egy csinos lány, imádják egymást de még rá se tud úgy nézni.
2015. nov. 4. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet kèsőnèrő típus. Van olyan. Meg, ha tènyleg nem tartozik a helyesebb fiúkhoz, ès önbizalomhiánya van, azèrt ez is nagyban közrejátszik a dologban. Bár kitudja. Lehet bejön neki egy lány, csak nem szeretnè elmondani senkinek. Idővel úgyis lesz valakije:)
2015. nov. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Biztos lesz attol nem félek. Igen gondoltam rá amugy hogy csak nem meri elmondani
2015. nov. 5. 12:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs. Előbb-utóbb mindenkinek kell, hogy megtetszen valaki...Bár én ennyi idősen úgyérzem még nem voltam szerelmes, de egyszer biztos az leszek. 15/L
2015. nov. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Magoran ***** válasza:
Aszexualitás? Hmm?
2015. nov. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!