Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem, beleszerettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, beleszerettem egy fiuba akinek már van barátnője? (többi lent)

Figyelt kérdés
Hat ez nagyon bonyolult...a fiu egy evfolyammal felettem jár...valahogy egyre többször láttam es megtetszett...de van mar baratnoje...en nem beszeltem meg vele koszonni se koszontem neki eddig nem merek inkabb elmegyek elbujok ha meglatom...mar eljutottam oda hogy elfelejtem de nem megy ha nap mint nap tobbszor is latom...volt egy bal szeruseg es o meg a haverjai jottek tancolni hivni egy nőt mire a nő nem en nem szeretnek menni..es en inkabb lehajtottam a fejem...utana megbantam...ha iden is remelem lesz bal ha a baratnojet nem hozza...akkor szeretnek velebeszelni ...de megis mit tegyek?

2015. nov. 5. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem hagyjad van barátnője aki valószínű szereti (ne kavarj be) vagy várd meg míg vége van
2015. nov. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha be akarsz égni akkor beszélj vele. Max megszaggat a csaja.
2015. nov. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmit, várd meg még szakítanak.
2015. nov. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!