Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A csókolózásnál tényleg ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csókolózásnál tényleg ez a lényeg?

Figyelt kérdés
Tegnap a "barátom" (azért raktam idézőjelbe mert még nem is tudjuk hogy most hogy is van ez...bonyolultnak látszik de nem az...mind1) megcsókolt, de nem hinném hogy úgy sikerült ahogy azt mindkettőnk szerette volna, de a lényeg h társaságba voltunk és olyan helyzet jött amiből Ő azt gondolta hogy akk most ideje lesz megcsókolnia engem, Én meg meglepődtem és hát elég érdekesen sikerült, de a legesleglényegesebb az az egészben h azt éreztem h megcsókol de egyből dugja át a nyelvét, én meg wtf?? Szóval akkor most kajak ez a lényeg egy csóknál, a nyelves csók?, mert Én nem így gondoltam!.... :/

2015. nov. 7. 08:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja még annyit hogy első csókunk volt
2015. nov. 7. 08:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, elég tapasztalatlan lehet a barátod, csoknál is kell előjáték, mint a szexnél. Lehet ajakszívogatás, ajakízlelgetés, ajakharapdálás, aztán persze nyelves, de akkor sem kell ledugni a nyelvet a másik torkán.
2015. nov. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, mondta h nem nagyon tud, de basszus, akk mért kellett tegnap azt? tuti h csak azert csinalta h ne erezze magat kinosan a tarsasagba, mivel ok azt gondoltak h egyutt vagyunk amit még én sem tudok tutira...
2015. nov. 7. 08:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, azért én nem társaságban csókolnám meg először a barátnőmet!!! Pláne, ha ő még tapasztalatlan. Az a lényeg a csóknál, hogy szeressétek egymást. Ez a legfontosabb, de a barátod nemigen, úgy néz ki, hanem sportot űz a csókolózásból. Finoman kell kezdeni, nem szájba dugni a nyelvet meg ilyenek, apró, puha csókokat adni a lány szájára, arcára, nyakára stb. Aztán csak ha szexben akarjátok folytatni, akkor jöjjön a nyelves puszi.
2015. nov. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!