Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert nem jön szerelem az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem jön szerelem az eletembe ennyire ronda lennék,?

Figyelt kérdés

Annyit látok h körülöttem mindenkinek tortenik a szerelmi elete

14eves vagyok es nemertem mi a rossz bennem


Kerlek ne jojjenek a 40 eves anyukak es ne osszak az eszt mert ugyse ertik


Valaszoloknak zöld pacsi



2015. nov. 8. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert nagyon akarod és várod. Ennyi idősen én is nagyon vártam rá és akartam és richtig nem jött a szerelem. Amikor a legkevésbé számít rá az életedben akkor ér leghamarabb pozitív csalódás ilyen téren Ninc benned semmi rossz, fiatal vagy még, előtted az élet, annyi srác akar majd járni veled, hogy meg sem fogod tudni majd számolni őket nem kell félned. :) Előbb utóbb úgyis jön majd valaki. :)
2015. nov. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetseges, hogy nem vagy eleg nyitott es/vagy meg nem allsz ra keszen. Viszont ha tenyleg ugy erzed szeretsz valakit es nem csak divatbol jonnel vele ossze akkor nyiss fele. :)
2015. nov. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14 éves vagy!!! Még közelebb vagy a gyerekkorhoz, mint a felnőtthöz. Időd, mint a tenger. Persze, jó érzés szerelmesnek lenni, de inkább csináld azokat a dolgokat, amiket szeretsz, kezd el építeni a jövőd alapjait, mert azt most kell elkezdeni.
2015. nov. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia hol laksz? Lány vagy? Vagy fiú?
2015. nov. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
fiú vagy lány vagy?
2015. nov. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért nem jön, mert éretlen vagy hozzá. Már a kérdésedből ki lehet olvasni... "Miert nem jön szerelem az eletembe ennyire ronda lennék,?" Tudod a szerelem nem a külső tulajdonságoktól függ... Az már régen rossz, ha a kinézete miatt szeretsz bele valakibe...A szépség múlandó;)
2015. nov. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a normális kommenteket lány vagyok amugy kiszemeltem van de van baratnoje sose voltam tolakodods tipus
2015. nov. 9. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!