Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem értem, miért van az hogy...

Nem értem, miért van az hogy huszonévesen sose voltam boldog, most sem vagyok az, és már nem is leszek, sőt a szerelem is elkerült, és semmi se jön össze az életembe, miért ver ennyire az élet?

Figyelt kérdés

2015. máj. 12. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

ne haragudj de azt kell mondanom, hogy azért mert te ezt eldöntötted! Idéznélek "sose voltam boldog... és már nem is leszek"

Le lehet hurrogni pirosozhatsz is, de ilyen hozzáállással nem lehetsz boldog!

"miért ver ennyire az élet?" konkrétan? beteg vagy? szegény vagy? hajléktalan? rossz párkapcsolat amiből nem tudsz kilépni mert bántanának?

A boldogság döntés kérdése!

2015. máj. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kisfiúként se ment semmi,mert a sors közbeszólt
2015. máj. 12. 11:35
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Valószínűleg a hozzáállásoddal van baj. Olyat keresel, ami nem lehetséges.

A boldogság nem egy állandó állapot. Lehetsz elégedett, kiegyensúlyozott, de folyamatosan nem lehetsz boldog. De tudni kell örülni a boldog napoknak, pillanatoknak. És nem valami nagyon nagy dologtól kell várni a boldogságot.

Minél előbb rájössz erre, annál boldogabb lehetsz.

Én nagyon elégedetlen voltam fiatalabb koromban, aztán visszatekintve rájöttem, hogy semmi bajom nem volt, de nem élveztem eléggé az élet által felkínált lehetőségeket. Most sokkal jobban figyelek erre. A jó dolgokra koncentrálok, nem sajnálom magam, nem sajnáltatom magam. Kivirultam! Jól érzem magam!

2015. máj. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

"Kisfiúként se ment semmi,mert a sors közbeszólt"


Kicsit bővebben? nem kaptad meg a játékot amire vágytál most komolyan! Biztos vagyok benne hogy nálad rosszabb helyzetben lévő emberek is tudnak boldogok lenni!


Kedves 4-es! Írd be nyugodtan a beidézett mondatot a google-ba! Meg fogsz lepődni! addig is legalább nem trollkodsz! mert úgy látszik neked ez a boldogság! Mert a Te döntésed az hogy a trollkodás, mások gondolatainak cikizése boldoggá tesz! Az értelmes válaszadás nyilván nem tölt el akkora örömmel!

2015. máj. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
#5: Akkor nem is kell változtatni semmin. Legyen mindenki boldog és minden el is van intézve.
2015. máj. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

6-os! már hogy ne kellene! a hozzáállásán kell változtatni! Amikor valaki folyton hangoztatja hogy veri a balsors hogy sose sikerül semmi... akkor az úgy is marad! Egyáltalán ha vki eldönti huszonévesen hogy már nem is lesz boldog akkor mit vár?!

tudod erre van egy pár szép és jó magyar mondás is pl:

Mindenki a maga szerencséjének a kovácsa. Segíts magadon Isten is megsegít.

Egyébként az a bizonyos sült galamb is csak akkor repül az ember szájába ha időben nyitja ki (mert eldöntötte hogy kell neki és kinyitja)!

Én is előszeretettel merültem el az önsajnálat önsorsrontó bugyrában! Míg rájöttem hogy az minden csak nem jó!

Lehetsz boldogtalan amiért esik az eső! Vagy lehetsz boldog amiért nem szakad rád minden nap az eső!

A döntés a kezedben van!

2015. máj. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Fel a fejjel!!!!!!! Ez változhat :)
2015. máj. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!