Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tovább? Mert szerintem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tovább? Mert szerintem bejövök neki.

Figyelt kérdés
Volt egy régi osztálytársam akivel utlljára 5.-ik ben találkoztam, Most 14 éves vagyok 8.-ik os és beszélgettünk, és bókoltam neki ő visszabókolt. Minden jó volt mondjuk úgy. Éreztettem vele, hogy különleges stb. Megköszönte, látszott, hogy örül neki. Mivel folytassam ha találkozunk majd valamikor hétvégén mert szervezünk valami "ganget" és ott mit mondjak majd neki, hogy kezdeményezzek, mit tegyek, hogy bejöjjek neki, hogy ne csesszem el? Mert negyon tetszik. 14/Fiú

2015. nov. 8. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy bókkal jó indítani, de ne erőltetett legyen, hogy "megint olyan csinos vagy, mint mindig", hanem odamész, köszönsz és csak random megjegyzed, hogy először azt hitted egy Angyalt látsz, de azt csak ő volt! :D Jólvan, ez sem jó, csak vicceltem. Például random megjegyzed, hogy szép a haja, vagy esetleg mélyen belenézel a szemébe és azt mondod, hogy "olyan szép szemed van *-*, csak úgy szórja a kellemes sugarakat, melyek mint Nap fénye, finomak számomra. Úú, de bazz', ez is nyálas! Várjál, mi van még? De, az jó, ha azt mondod, hogy szép a haja! :3 Az tuti jól esik neki!
2015. nov. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:DD Kössz... Én azt mondtam hogy szép is okos is, ritka párosítás. Nagyon bejött neki
2015. nov. 8. 22:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaja, az jó bók! De dicsérni mondjuk a haját, szemét, az is jó dolog. :D Vagy mondatokkal is lehet rá hatni, vicces hasonlatokkal. "Fontos vagy nekem, mint tengeralattjárónak a vészkijárat". :D Ezzel elrontod a dolgot. :D De amúgy, ahogy megfigyeltem a lányok szeretik az ilyen aranyos hasonlatokat. Szóval ilyeneken gondolkozz, ami nem erőltetett és inkább ilyen abszolút kawaii szint, mint bók, de mégis bók. Azok jók tudnak lenni! :D
2015. nov. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!