Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom elengedni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elengedni az exbarátnőmet?

Figyelt kérdés
Nem voltunk együtt sokáig, csak fél évig, és olyan dolgokat tett és tesz sorozatosan a mai napig, ami miatt le se kéne sz*rnom. Minden rokon, barát ezt mondja, hogy hagyjam a fenébe, és tudom, hogy ez lenne a helyes, de nem tudom egyszerűen megtenni hogy elengedem. Szerintem nem vagyok már szerelmes, de mégis olyan szinten kötődöm hozzá, hogy nem bírom ki hogy ne beszéljek vele.

2015. nov. 9. 15:45
 1/3 anonim válasza:
Kapcsolat függő vagy aki, semmiféle önérzettel nem rendelkezik. Ezért is van hogy olyan dolgokat, engedsz meg ami, normális esetben tűrhetetlen.
2015. nov. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mikor szakítottatok?

Egy ideig szerintem még normális, hogy hiányzik, hisz fél évig az életed része volt, nem fogsz 1-2 hét után 100% happy lenni nélküle.

Próbáld kicsit félre tenni a gondolataidban. És ha nem akarsz tovább szenvedni, inkább ne keresd egy ideig. Legyetek túl mindketten ezen a dolgon, és utána még tök jóban is lehettek akár:)

De ez csak az én véleményem, nem ismerem a körülményeket, szóval bocsi ha hülyeséget mondtam.

2015. nov. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok a volt barátommal. Szerettem, de már nem szeretem csak hiányzik és kötődöm hozzá. De igen ez egy ideig normális egy év után abnormális vagy akkor kell elgondolkozni.De ha nem beszéltek ez is le fog épülni benned.
2015. nov. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!