Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van 1 lány aki szédít de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány aki szédít de szeret is és van barátja de értem nem hagyja el viszont engem is nagyon szeret de nem tudom elengedni mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Osztálytársam a lány, már vagy 1 éve csak padtársak vagyunk folyton ölelget mondogatja hogy szeret van hogy bevan rúgva és küldözgeti a szerelmes leveleket, ha nem lát írja hogy hiányzok, egyszer bevallotta hogy többet érez de nem történt semmi azután... értem nem hagyja ott a több éves kapcsolatát.. csak nemtudom akkor miért szédít engem már többször elhatároztam hogy hagyom lemondok róla.. olyankor eltávolodtam tőle kevesebbet mentem oda hozzá de hiányzott és inkább vele voltam megint.. hogy lehet kiszálni ebből az ördögi körből? vagy mi lenne a legmegfelelőbb lépés?

2015. okt. 11. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Papucsnak használ vagy csak nem akarja felbontani a kapcsolatát valami miatt habár tényleg szeret
2015. okt. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de mit tegyek?...
2015. okt. 11. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!