Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet nála esélyem? (vagy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nála esélyem? (vagy ne is reménykedjek? )

Figyelt kérdés

Fősulin van egy fiú. Aki nagyon helyes, mosolygós, nyílt tekintetű. És nagyon okos. Olyan akire fel lehet nézni. Többeknek is segít, akik nem olyan jó tanulók, hogy felzárkózzanak,és puszta szívességből. Én meg csak egy átlagos hétköznapi lány vagyok,nincs bennem semmi különleges. De valamiért ez a fiú nagyon barátságos velem. Nem tudom,hogy mindenkivel ilyen e. De szerintem nem, mert elég elfoglalt. Nagyon sok más dolga is van az iskolán kívül,így csak kevesekkel tartja a kapcsolatot. Velem viszont néha szokott neten beszélgetni, és mindig olyan kedveseket ír, hogy majd elolvadok. Úgy kezel, mint egy barátot, de valahogy mégis látom a szemén, hogy többet érez. A suliban sok ilyen közönséges csaj fut utána, de azokat hidegen lepattintja. Velem viszont mindig kedves. Lehet, hogy lesz esélyem nála?


18/L



2012. okt. 28. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Arra még nem gondoltál hogy inkább az önbizalmaddal van gond? Attól hogy Te ugy gondolod nincs benned semmi különös még másnak lehet más a véleménye. Mivel a többi csajjal nem ugy viselkedik mint veled igy nagyon valószinű hogy tetszel neki.
2012. okt. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg őt?
2012. okt. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:( nincs önbizalmam. pasim sem volt sosem.

jo,szokták mondani, hogy szép vagyok, de családon belül ez természetes.

2012. okt. 28. 21:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet esélyed, nem állítom, hogy biztosan akar is valamit, de az sanszos, hogy bír téged és valószínű tetszel is neki, szóval ebből bármi lehet még. :)

Legyél vele néha kicsit kacér, viccelődős, nyitott, kedves...stb, hogy érezze, hogy akár kezdeményezhet is.

2012. okt. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondoltam én hogy itt az önbizalmaddal van a gond. Keresd a társaságát (persze ugy hogy neki ne tünjön fel hogy ez szándékos). Hátha elhív randira.
2012. okt. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, kérdezz rá vagy ilyesmi mert egyszer úgy is meg kell mondanod, vagy nem lesz belőle semmi! Ne hagyd, hogy elmenjen! A suli sem tart örökké.
2012. okt. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!