Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van rá esélyem vagy ne reményk...

Van rá esélyem vagy ne reménykedjek nagyon benne?

Figyelt kérdés

Gyes után nem vett vissza a munkahelyem. Január óta munkanélküli vagyok. Most vasárnap kezdek egy tanfolyamot, amihez kell gyakorlati hely. Találtam is egy intézményt ahol szívesen fogadnának, hétfőn beszéljük meg a részleteket.

A kérdésem: szerintetek van rá esély, hogy a gyakorlat után is alkalmazni fognak, vagy ne reménykedjek ilyenekben?


2014. febr. 13. 13:11
 1/2 anonim válasza:
Ha jövőlátó lenne az ember akkor tudná a választ.Állj hozzá pozitívan.Lehet,hogy nem terveznék a felvételed de a személyed megfogja őket és felvesznek.
2014. febr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Milyen munkahely? Ha állami, ott általában kihalásos alapon megy, de ha van egy idős kolléga, akkor jó esélyeid vannak. Szerintem sokat jelent, ha a ott vagy gyakorlaton, az is számít, hogy mennyien járnak oda gyakorlatra. Azt tapasztaltam, hogy nagyon is számít, ha már ismernek. De ha nincs üres hely, akkor sajnos nem sok esélyed van. Hozd ki magadból a legtöbbet, legyél kedves, érdeklődő stb. Nem tudom, milyen szakma, de sok helyen, sajnos, a gyerkőc miatt is hátránnyal indulsz.
2014. febr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!