Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetben? (többi lent) 16/F

Figyelt kérdés

Elkezdem a legelején.


Minden úgy kezdődött, hogy nyár végén egyik pillanatból a másikba betoppant egy lány az életembe. Tökéletes volt minden, teljes egyetértés. Egy hét után olyan volt a kapcsolatunk, mint ha már évek óta járnánk.. . Mondhatni tökéletes volt minden.

Minden pillanatot kihasználtunk, hogy együtt lehessünk.

Azt lehet mondani, hogy szerelem volt az első pillanattól.

Aztán amilyen hirtelen indult, olyan hirtelen változott át katasztrófává az egész.. Elkezdett velem flegmázni, nem volt hajlandó találkozni, mindenre az volt a válasz, hogy "fáradt vagyok".

Elegem lett, rákérdeztem, hogy mi a baja. Válasz: "Talán visszaléptem, vagy nemtudom". Nagyon fájt, mert igazából ennek semmi előjele nem volt, és az okát se tudta elmagyarázni. Ne higgye senki azt, hogy nem volt semmi szabad pillanata, és tapadtam rá, mert erről szó sem volt, soha nem érdekeltek a fiú barátai, nem féltékenykedtem, ha esetleg elment bulizni a barátaival, csak akkor, amikor már arra nem méltatott, hogy legalább heti egyszer találkozzunk..


Amikor vége lett, nagyjából 2 napig szenvedtem, de utána nemtudom hogyan, de elnyomtam magamba az egészet, és egy kellemesen eltöltött időként gondoltam vissza erre az időszakra egészen idáig.


Minden nap gondoltam rá, mi lehet vele, stb., de azzal állítottam le magam, hogy fogadjam el, mi van és kész.


Viszont ebbe most belefáradtam, kitört belőlem minden érzés, nagyon szeretem, és nemtudom elfelejteni, és nem is akarom. Egyszerűen azt érzem, hogy mi egymásnak vagyunk teremtve, mindenben olyan, mint én, olyan, mint amilyennek elképzeltem a tökéletes lányt..

Egyszerűen nem megy, és nem is szeretném elfelejteni, de nemtudom, hogy mit tegyek...

Érzem, hogy ő is ugyanezt gondolja még mindig. Amikor együtt voltunk, akkor is mindig mondta, hogy tökéletesen így képzelte el azt a valakit, akit ő egyszer tiszta szívéből szeretni fog. Ez nem változik meg pár nap alatt, legalábbis szerintem.

Nagyjából 1 hónapja nem beszéltünk, és nagyon hiányzik minden együtt töltött perc, nemtudom, hogyan kezdhetném újra, ha egyáltalán érdemes újrakezdeni.....


Igazából tanácsokat szeretnék kérni. Esetleg ha valaki volt már ilyen helyzetben, az leírná, mit csinált?



2015. nov. 9. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Voltam. Nekem egy új barátnő segített. Őt már most jobban szeretem mint a régit, már csak azért is, mert ő volt az aki egy mentális roncsból újra embert csinált belőlem.
2015. nov. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem az a legnagyobb baj, hogy a most szóban forgó lány csinált belőlem annak idején újra élő embert.. Egyszerűen nem tudok ránézni más lányra úgy, ahogy rá tudtam...
2015. nov. 9. 20:55
 3/6 anonim válasza:

Nem eri meg sokat ragodni az ilyen kapcsolatokon

Kerdezd meg hogy o hogy erez pont

Ha ugyan ugy minden szep es jo ha nem sird ki magad es lepj tovabb

2015. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem is tudsz majd ugy elni soha, ha nem tisztazod azt
2015. nov. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zedricht ***** válasza:

Ismeros

Csak nekem ez mar 3-4 honapja volt.

Utolag meg is bantam, meg nem is, de amikor hallottam, hogy ez ido alatt kikezdett az eggyik haverommal amikor pont nem voltam ott, az mindent tendbe tett bennem es elfelejtettem orokre.

Nem mondom azt, hogy nem hianyzik, de tudom, hogy megse o, hanem az erzes, hogy ugy erezzek egy lany irant.

2015. nov. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat :) Igazatok lehet!


Írjatok még, ha volt már esetleg ugyanilyen helyzetben valaki.

2015. nov. 10. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!