Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú az osztályból....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú az osztályból. Neki is bejövök. (lent) tetszek neki? Vagy nem?

Figyelt kérdés
Ezt mondta is. Tegnap véletlenül felhivtam bocsánatot kértem és azt irta vissza semmi baj drága. Néha megfogja a hátam, karom. Múltkor vett nekem egy csokit. Azt mondta valimikor hogy van barátnője de én ebbe nem vagyok biztos. Megfogtam a kezét mikor gratulált. Következő órán hallottam hogy mondja a barátjának : olyan dima a bőre.Most akkor tetszek neki? Vagy csak szórakozik velem?
2015. nov. 12. 19:38
 1/2 anonim válasza:
mikor mondta azt hogy van barátnője? amikor mondta akkor ugyan így viselkedett veled?
2015. nov. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Régebben. Nem közvetlenül nekem mondta hanem az egyik haverjának. Eléggé izgatottan viselkedett. De közben folyton nekem bókol. Akkor lehet csak

szivatott?

2015. nov. 12. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!