Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet két ember...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet két ember szerelmes úgy, hogy még sohasem találkoztak?

Figyelt kérdés

Rengeteg ismerősöm szerint nem, az én véleményem azonban az, hogy igen.

Voltam már úgy szerelmes, hogy az illetővel még sohasem találkoztam, és azt hiszem most is ez a helyzet.

Hiszen ott a telefon, hallhatom a hangját, ott a skype, a fényképek, tehát láthatom őt, és akár egész nap chatelhetünk is.

Igaz nem ugyan az, mintha fognám a kezét, vele lennék egész nap, és puszilgatnám, vagy éppen megcsókolnám, de szerintetek lehet úgy szerelemes valaki, hogy ezek a dolgok nincsenek meg?


2015. aug. 3. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:

nem :)

az nem szerelem , vagyis ahhoz hasonló de nem az. A szerelem jobb 1000szer.

Akkor lehetsz igazán szerelmes ha látod , hallod élőben, és figyeled hogy mire mit reagál, ha nevetsz a viccein élőben, és mosolyogsz rá élőben, ha meg akarod érinteni, mert csak az ember egy részét ismered és a viselkedését nem :)

2015. aug. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogjuk rá. Eleinte többet kezdesz el érezni, aztán mindent neki szentelsz, mert annyira megszereted. Aztán mindent megtennél, hogy találkozzatok egyszer. Aztán meg azért, hogy többször. Szóval ja, igen, létezik!
2015. aug. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hány éves vagy kérdező? mert nagyban függ attól is a dolog hogy milyen komoly a két személy:)
2015. aug. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
15, de úgy érzem elég komoly. Ő idősebb:)
2015. aug. 4. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!