Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálhatja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés
van egy srác akivel évekkel ezelött meg ismerkedtem nagyon jó haverok lettünk. De ez kb 1éve meg változott egyszer áthívott magához filmezni. De a filmből nem lett semmi mert ő rám mászott. A mai napig össze járunk úgy mondván mint haverok de ő mindig rám mászik persze neki van barátnője 2-3hónapja vannak együtt. én egy ideje már többet érzek iránta mint barátság de ő ezt nem tudja. nem feküdtem még le vele. mindig azt mondja nekem hogy fontos vagyok neki meg hogy ő engem nem akar bántani. de nekem ez még is bántó hogy neki ott van a barátnője de teljesen máshogy bánik velem mint a nőjével. velem gyengédebb oda figyel rám még a barátnőjével nem így viselkedik. nem tudom most ezzel mit kezdjek el veszíteni nem akarom mert rajta kívül nekem nincs senkim. nekem ő a családom. ragaszkodom hozzá. eddig jóban rosszban mindig egymás mellett voltunnk. segítsetek kérlek!
2015. nov. 15. 15:58
 1/2 anonim válasza:
Mondd meg neki, hogy vagy dobja a nőjét, vagy pedig ne csinálja veled ezt!
2015. nov. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
már volt róla szó hogy lesz köztünk egy normális kapcsolat de mire oda került a sor ő addigra össze jött ezzel a csajjal... benne meg találtam mindent amire szükségem lehet. oda figyel rám lelki támaszt nyújt ha úgy van. de nem értem hogy miért van együtt a barátnőjével ha közbe tőlem is akar valamit.
2015. nov. 15. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!