Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kondizásnak vannak feltételei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kondizásnak vannak feltételei vagy bárki csinálhatja?

Figyelt kérdés
Láncdohányos vagyok napi 1,5-2 dobozzal szívok..reggelente alap a kettő cigi és kávé..kérdésem ,hogy kondizni lehet ilyen életmóddal, mert leszokni nem akarok a cigiről..próbáltam már de akkor depressziós lettem nem tudtam enni, mert kaja után nem lehet rágyújtani így nem ettem..nem tudtam aludni és nagyon ideges voltam illetve úgy éreztem semmi értelme az életnek cigi nélkül. Szóval cigi nélküli kondizás meg sport kizárt!!!!!!!! De így is hatékony, mert mindenki jön a sportoljak dumával..meg kondi..ja és sörözni lehet a haverokkal kondizás mellett..az étkezésem is össze-vissza van--pl délelőtt 11kor reggelizek délután 3-4 fele ebédelek és éjfél körül is még eszegetek de van pont fordítva..mikor hogy. Akik kondiznak azok nagyon egészségesen élnek? Nem szeretnék feleslegesen belevágni a kondizásba, megvenni a bérletet aztán meg kudarc.
2015. okt. 26. 14:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan futónőt, aki dohányzik, de országos hosszútávokon dobogós eredményeket ér el a futással. Tehát semmi nem lehetetlen. De ne itt várj igazából választ, ha ahogy soraidból kitűnik semmin nem szeretnél változtatni: sem mennyiségen, sem rendszerességen. Akkor mégis mit vársz? Úgysem fogsz belevágni, mert nem is akarsz igazán kicsit sem változtatni a szokásaidon. Amíg meg nem rendszeres a sport bérletet venni felesleges. Majd ha már 3 hónapja heti 3x jársz, akkor gondolkozz el kondibérleten.
2015. okt. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ezek a dolgok nem segítik a gyors és jelentős fejlődést. De ezzel az életmóddal is el lehet jutni egy bizonyos szintig.

Szerintem mindenféleképp kezd el, és az ott megismert dolgok, emberek ösztönözhetnek, hogy javíts a dolgaidon.

2015. okt. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem hogy csak nem találsz el a helyi konditeremig. De itt nagyobb bajok vannak...
2015. okt. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez "Egészség" vagy "Testépítés" kategória, hol jártál, amikor a kategóriát kellett választani?

Egyben azt javaslom, olvasgass a Testépítésnél kicsit, segíteni fog!

2015. okt. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Kenzo Tenma ***** válasza:
Mivel szabad ember vagy, ugyanúgy elmehetsz a konditerembe, mint akik nem dohányoznak. Annyi, hogy egy kicsit visszafog a fejlődésben, meg az alkohol sem segíti elő az izmok épülsét. A sport viszont jó és egészséges, szóval hajrá, hátrányod nem lesz belőle. Kudarctól nem kell félni, mert így is fogsz fejlődni, csak kicsit lassabb ütemben, mint aki nem dohányzik.
2015. okt. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nyilván a kondi akkor hatékony igazán, ha megfelelő étrend és életmód is társul hozzá. De ha elkezded és elkezdesz ott beszélgetni emberekkel, akkor előbb-utóbb talán téged is "beszippant" ez a világ és jobban figyelsz magadra.


De továbbra sem értem, ez mitől társkeresési probléma.

2015. okt. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És ennek ismételten mi köze van a Társkeresési problémákhoz?
2015. okt. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A kondizás azt jelenti, hogy elmész egy konditerembe és súlyokat emelgetsz / gyakorlatokat végzel. Egészen pontosan hogyan akadályozza meg ezt a dohányzás vagy a piálás?


Az egészségesebb életmód természetesen hozzájárul a kondizáshoz, de bárki csinálhatja. Sőt, ha elkezded és tetszik, akár ki is válthatja a cigarettát és/vagy a piálást, mert ugyanazt megkapod az edzéstől.

2015. okt. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8, gondolom a kérdező a testépítésre gondol. Aki komolyabban akarja csinálni, az nemhogy nem dohányzik, de grammra belőtt étrenden van...
2015. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9: lehet, persze. Ha komoly testépítést akar csinálni, akkor ez kell hozzá, amit írsz. De ha csak edzeni akar egy kicsit, az is nagyon jót tesz és semmi akadálya.
2015. okt. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!