Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác akinek október...

Angel97 kérdése:

Van egy srác akinek október elején bevallottam hogy szeretem, visszautasított. Egy ideig elkerült de pár hete köszön meg folyton figyel. Miért? Változott a véleménye?

Figyelt kérdés
van értelme küzdeni érte??

2013. dec. 8. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Te már megtetted amit lehetett. Ha valami kezdeni akar veled, akkor neki kell lépnie.
2013. dec. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mióta másznak a lányok ilyen egyértelműena fiúk nyakára? Te vallottad be neki, hogy szereted? És te akarsz küzdeni? Atyaég, hol a női büszkeséged?
2013. dec. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sokat jelent nekem!! igazból amióta bevallottam azóta csak engem figyel. előtte egy csomó csaj képeit lájkolta. meg volt egy másik akivel nagy esély van rá hogy miattam veszett össze.
2013. dec. 8. 17:13
 4/4 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni de elég valószínű, hogy nem fog lépni! ilyet sosem mondunk egy pasinak sem, hogy szeretem mert elijeszti őket!attól függetlenül, hogy bámul téged,csak jól esik az egójának, hogy bolondíthat, mert tudja, hogy odáig vagy érte és ez legyezgeti neki az egóját. túl sokat ne fecceljél bele én azt mondom...ha bámul bámuld vissza csábosan hátha odajön, ha meg nem akkor egy nyuszi és hülye! sajnos ez népbetegség a mai pasiknál, hogy csak nézni merik az olyan csajokat akik tetszenek is nekik!
2013. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!