Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom hogy fog e bennem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy fog e bennem ujra bizni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az en nevem alyfon (a baratnom igy hiv mivel nekem iPhone-om van, neki meg samsungja x) ) tavaly elkezdtem jarni egy lannyal de megcsaltam az unokatesojaval ezert szakitottam vele majd osszejottem az unokatesojaval. Nagyon boldogok voltunk de nyaron vele is szakitottunk mert szerinte nem mukodott a dolog. Nagyon rosszul esett ez tole mert en nagyon szerettem :( oke volt egy kis flort mas lanyokkal de ot nem csaltam meg! utana nyaron nem is lattuk egymast de miutan ujra elkezdodott a suli eszrevettem egyik oran hogy engem nez es bekonnyesedett a szeme. Keszitettem neki egy nagyon kulonleges bogret a kozos kepunkel, es elkuldtem neki egy csokival es nagyon orult neki!! Azota sikerult ujra kibekulnunk de nagyon felek hogy nem fog bizni benne ujra mint az elejen!! :( Es hogy ne hivjatok egy szemet allatnak; az unokatesoja (akivel erdetileg jartam) mar nem haragszik ram es szurkol nekunk !!! :)

2015. nov. 17. 20:32
 1/6 anonim válasza:
Vegyél neki németkönyvet, azzal kifejezheted a szereteted! :)
2015. nov. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ha valaki nem ertene, a kerdesem az lenne hogy mit tudnek tenni hogy visszanyerjem a bizalmat? :))
2015. nov. 17. 20:41
 3/6 Kkicsii ***** válasza:
79%
Sajnos te nem érdemled meg ezt a lányt. Gerinctelenség, amit művelsz, ne haragudj.
2015. nov. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ertem :( miert mondod ezt??
2015. nov. 17. 21:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt neked kéne tudnod
2015. nov. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Képzeld el a fordított helyzetet, te örülnél, ha más fiúkkal flörtölgetne a barátnőd? Ne szórakozz vele, csak akkor legyél vele újra, ha komolyan gondolod. Mutasd ki, hogy őt, és csak őt szereted, felejtsd el a többi lányt, különben nekem is azt kell mondanom, hogy nem érdemled meg.

16/L

2015. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!