Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak én nem értem a fiúkat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem értem a fiúkat?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Ő 3 évvel idősebb mint én (16 vagyok). Mindkettőnk szerint jó egymással beszélni, meg úgy tök jól elvagyunk, de a multkor,elmondtam neki, hogy nekem tetszik. Nagyon. (Már randin is voltunk) Erre fel, ő itt elkezdett arra hivatkozni, hogy hátde 3 év van köztünk, és, hogy a randin is elég sok "kínos csend" volt. De emelett mondta, hogy ő is nagyon aranyosnak talál, jól el tudunk amúgy dumálni, jó is velem beazélni... de akkor meg nem értem, miért zavarja a 3 év, ha nem a kor számít (szerintem), meg, hogy hogy érezzük együtt magunkat :S De lehet csak én gondolom így. Normális, hogy emiatt nem akar velem összejönni?

2015. nov. 18. 14:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Tévedés, te nem a fiúkat, hanem csak ezt az egy fiút nem érted......:)

Ez egy rossz kifogás, amit ő mond. És attól, hogy nagyon aranyosnak talál, még nem feltétlenül akar járni veled.

2015. nov. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Bocsánat a kérdést igen, úgy kellett volna, hogy "ezt a srácot?". :)

De amúgy igaz a többesszám, mert barátnőimnél is találkoztam nem egy olyan sráccal, akin lehetetlen volt kiigazodni ;)

2015. nov. 18. 21:26
 13/13 anonim ***** válasza:

#12: Ilyen mindkét nemnél előfordul.

Én inkább úgy fogalmaznék, miért nem lehet megérteni egyes embereket........:D:D

2015. nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!