Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, ha szerelmes vagyok egy sztárba?

Figyelt kérdés
Mármint az rossz szó hogy szerelmes vagyok,inkább úgy fogalmazok,hogy vele van kiplakátolva a szobám,állandóan róla fantáziálok,az ő zenéit hallgatom,és mintha ki akarna ugorni a szívem valahányszor meglátom.Az összes interjúját 3000-szer újranéztem...szerintetek nagy a baj?A barátnőim szerint ez beteges...Anyukám azt mondja,majd kinövöm...
2014. nov. 8. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem beteges, de majd kinövöd.
2014. nov. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nahh mostmár kíváncsi vagyok, hogy ki az...:D
2014. nov. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
KI AZ????
2014. nov. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gond :)
2014. nov. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is ki fogod noni... Am ki az illeto?:)
2014. nov. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Oké...ne röhögjetek ki! :c Slash a Guns N' Rosesból...
2014. nov. 8. 18:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Jó ezt a választ még elfogadom, azt hittem, hogy valami fluor Tomi vagy SP lesz...:D
2014. nov. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Úristen,hagyjál velük!Kőkemény rocker vagyok!És Slash a világmindenség! :$ <3
2014. nov. 8. 18:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Na végre egy jó fej rocker csaj itt a gyk-án! Igaz, hogy a nagypapád lehetne Slash, de akkor is... Áldásom rátok.
2014. nov. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia! :) Nem tudok elfogulatlan véleményt írni, mivel én is ugyanebben a cipőben jártam 5 éve, csak más személlyel, de úgy gondolom ez normális dolog, és ne foglalkozz vele, hogy mások mit gondolnak, ha te így boldog vagy, jól érzed magad (és gondolom igen), akkor nincs mi miatt aggódnod. :) Nekem 4 évig tartott ez az intenzív imádatom, mindig mindenhol mindenről ő jutott eszembe, és most az utóbbi évben higgadtam le, már más bandákat is hallgatok. A 'szerelmem' nem múlt el iránta, csak csillapodott, és már más fúkat/férfiakat is észreveszek. :D És nagyon pozitívan gondolok vissza erre az időszakra. :) Nekem is azt mondták, hogy ez beteges, meg hogy korkülönbség, meg minden kifogást találtak..de én jól éreztem úgy magam. Ja, igen, és nekem Billie Joe-val volt így a Green Day-ből. :)

Érezd jól magad! :)) Puszi :)

2014. nov. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!