Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bele szerettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerettem a legjobb barátomba?

Figyelt kérdés

9 éve vagyunk legjobb barátok de 1 hete érzek iránta többet mint barátság...azon a bizonyos napon eljött elém a suliba és olyan boldogan ölelt át mindenki elött mint még senki :) azután az eset után az iskolában megkaptam mindenkitől hogy a pasim-e, én azt mondtam nem,aztán mindenki megkért hogy hozzam össze őket. (Jó nem mindenki de 7-nél többen tuti) és az egyik lány megkért hogy meséljek neki a legjobb barátomról,akkor jöttem rá igazán hogy nagyon fontos és mindenben számíthatok rá. A lány aki megkért engem még meg is jegyezte hogy nagyon lelkesen meséltem a barátomról...viszont én nem akarom elrontani a barátságomat mert ő biztosan nem érez így irántam...

Rossz válaszok kíméljenek ^^

Amúgy én 15L a legjobb baráton 16F



2015. nov. 21. 21:40
 1/2 eznemlényeges ***** válasza:
Ha tényleg jó a barátságotok, akkor ha elmondod neki, akkor is ha elutasít, akkor nem bánja a barátságotok, "csak" te :/
2015. nov. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát, ha ezzel elszomorítalak akkor sajnálom, de azért elmondom.:D Velem is volt már ilyen, csak mi akkor 7 éve voltunk legjobb barátok. Érzetem, hogy belészerettem, sajnos én olyan lány vagyok aki ha szerelmes valaki nem bírja, és elmondja neki, akkor is ha nem akarja. És igen, elmondtam neki. Az egyik legjobb barátom megkérdezte tőle, hogy én bejövök-e neki? Azt mondta igen. A barátnőm megkérdezte tőle, hogy miért nem jöttök akkor össze? Ő azt mondta,hogy majd beszél velem erről. Engem elszomorít az, hogy ő tényleg egy nagyon helyes, aranyos, rossz fiú, csak tudod, ő fél. Fél beszélni az érzéseiről. Ő ekkor bunkó volt velem nagyon, megutáltam. Olyanokat vágott hozzám, hogy hagyjam békén, utal engem. Menjek el másik suliba jobb lenne (mert hogy osztálytársak vagyunk). Igen, akkor kiborultam, és mérges voltam rá. Sírtam is miatta. Karácsonykor feldíszitettuk az osztálytermünket tudod, olyan égőkkel, és mondtam, hogy lécci kapcsolátok ki, nagyon fáj a szemem. Ő azt mondta, hogy és? Fájjon. Új év után mondta nekem, hogy ki akar velem békülni, nagyon sajnálja amiket mondott, és nem gondolta komolyan amit mondott. Utána eltávolódtunk egymástól, de tudtam, hogy akkor is számíthattam rá, és ez fordított esetben is így volt. Kiszerettem belőle. Mai napig is örülök neki, hogy nem jöttünk össze, mert akkor nem lennénk most jóba. Nagyon imádom őt, besztim. Mindketten egyástól kérünk tanácsot tudod, ilyen szerelmes ügyekben. És tudom, hogy ez nem olyan, hogy az egyik többet érez. Nekem más jön be, neki van csaja... Szóval amugy, szerintem mondd el neki,mert lehet végül ő is úgy érez mint te iránta. Vagy ha még se, akkor szerintem egyszer te is ki szeretsz belőle, és újra együtt lesztek. Mondjuk ez attól is függ milyen, mert én olyan vagyok, ha van egy barátom, és nem érzek többet iránta mint barátság, és ő szerelmet vall nekem, akkor én azt nem birom, bunkó leszek vele, és a barátság kapcsolatunknak vége. De ezzel nem akarlak elszomorítani meg semmi. :)
2015. nov. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!