Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretek egy sracot, de o...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy sracot, de o csak le akar fektetni. Tudtok srgiteni? Tobb lent. 👇☹

Figyelt kérdés

Szoval, van egy srac, aki azt mondja hogy szeret.

En nem hiszek neki, mert egyszer leirta nekem, hogy csak arra kellek neki h megdughasson.

Mar parszor csalodtam benne, nem tudom mit csinaljak.

En viszont szeretem. Osszejonnek vele, de felek h csak azert akar h megdughasson. En pedig nem akarom hisz 13 vagyok (o 14) es korainak gondolom. Mit tegyek?😐 legyszi valaki:o



2015. nov. 22. 14:36
1 2
 1/13 anonim válasza:
Hat van meg ri**** minden sarkon,es te egy lany vagy erzesekkel.Ilyen korban meg egyaltalan ne.Hagyd, majd jon valami ertekesebb:) 13L
2015. nov. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 ktünde14 válasza:
Sztem közöld vele, hogy korainak tartod, ami szerintem is így van. És ha nézd meg mit reagál. Ha negatívan áll hozzá felejtsd el.
2015. nov. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
szerintem próbáld meg elfelejteni, hisz ő már megmondta, hogy csak arra kellesz neki..majd lesz helyette más aki szeretni is fog.még fiatal vagy, előtted az egész élet szóval ne búsulj egyetlen fiú miatt.:)
2015. nov. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el a srácot, ez egy nyomorék! Nem értem, hogy járhat már 14 évesen is a szexen az eszük?? Vagyis oké, persze mindenkinek eszébe jut már, de ne hagyd, hogy csak kihasználjon! Szerintem 1-2 évet még nyugodtan várhatnál a fiúzással, mert ez még tényleg korai.
2015. nov. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű a dolog. Felvázolom neked:

Te 13 éves vagy. Naív, buta kislány.

Ő 14 éves, csak megakar téged dugni, mert dolgoznak a hormonok.

Azt mondod,hogy szereted. Hülyeség. 13 vagy, lesznek még olyanok, akik tetszeni fognak, és ő amúgy sem gondolja komolyan.

Felejtsd őt el. Ennyi.

2015. nov. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtsd ot el o mindig csak azt akarja majd toled.

Bocsi az ekezetekert.

2015. nov. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Szerinted mit?! Zárd ki az életedből minél gyorsabban....
2015. nov. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Hagyd a fenébe őt.
2015. nov. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, es igen tenyleg korai es ezt tudom is. Megmondtam neki h nem hagyom, azota nem beszelunk. Innen latszik tenyleg csak meg akart dugni. Igy nem is nagyon erdekel mar, mert belattam h nem nekem valo. Megegyszer koszonom😘😘
2015. nov. 28. 11:48
 10/13 anonim ***** válasza:
örülök,hogy jól döntöttél :)
2015. nov. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!