Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Melyik srácot válasszam?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik srácot válasszam? (fontos, többi lent)

Figyelt kérdés

1.: Rocker srác, írtó helyes (10/10), vékony, sportos-szálkás testalkata van. A stílus baromi jól áll neki, tisztelettudó, rendes, tudja hogy kell bánni egy lánnyal, intelligens srác, nagyon segítőkész mèg az idegenekkel szemben is.


2.: Break táncos és streetworkout-os, kigyúrt - formás testalkata van, 10/9-es srác. Kicsit beképzelt, el van szálva magától, de rendes srác.


Mind a 2-nek tetszek és nem tudok dönteni. Igazából a rocker srác jobban bejön, nagyon megfogott külsőleg és belsőleg is. Egy álom pasi, viszont hiphop táncos vagyok és ez az öltözködésemben is megmutatkozik és hát... Elég hülyén néznénk ki együtt. :DDD Meg nem nagyon szeretem a rock zenét. :D

A másik sráccal pedig edzegetni szoktunk együtt (edzőm unokaöccse és sokszor beszokott nézni hozzánk) :D


Én 16/l

Ők: mind a ketten 18 évesek



2015. nov. 22. 23:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
válassz engem :D én is rocker vagyok,vékonyabb,sportos szálkás,elkezdtem én is street workout-ozni,kedves vagyok,és ha romantika kell egy lánynak megkapja tőlem :D
2015. nov. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Az alapjan amit leirtal en a rockert valasztanam szerintem az ne zavarjon, hogy mas az oltozkodesi stilusotok (bocs az ekezetekert telorol irok :) )
2015. nov. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 True Damage ***** válasza:
En a hejedben az elso valaszolot valasztanam.Erte meg b!zi is lennek <3
2015. nov. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 True Damage ***** válasza:
90%
I mean...helyedben lel
2015. nov. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Normális választ a kérdésemre kaphatok? (1-es)
2015. nov. 22. 23:26
 6/14 anonim ***** válasza:
igen,na komolyra fordítva válaszd az 1-est
2015. nov. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
vagyis a rockert
2015. nov. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

1. válaszd az elsőt

2. szeresd a rockzenét

2015. nov. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én amondó vagyok azt válaszd akibe szerelmes vagy. Érted? Szerelmes. Tudod, amikor furcsát érzel a gyomrodban, meg hirtelen megdobban a szíved amikor meglátod. Azt válaszd akivel jobban azonosulni tudsz, akinek a hibáit is el tudod fogadni, vagy azt ha valamiben nem egyezik az ízlésetek. Járni azzal kell akit szeretünk és nem azzal akivel ugyanolyan a stílusunk vagy ugyanazt a zenét szeretjük.

Én sem várom el, hogy a lány szeresse Dimitri Vegast vagy épp Calvin Harrist.

2015. nov. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem azt valaszd akivel nem neznel ki hulyen egyutt, hiszen ez a legfontosabb egy parkapcsolatban. O pedig az elso valaszolo.
2015. nov. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!