Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Válasszam a Lenovo ideapad...

Válasszam a Lenovo ideapad Z50-75 Dual Crossfire Edition vagy Lenovo Ideapad G510? Egyrészt szeretném, hogy 3-4 éves játékokat azért lehessen játszani rajta, de mindennapi felhasználás is fontos (netezés, filmezés)

Figyelt kérdés

Az előbbi: Processzor: AMD TURBO QUAD Core FX-7500 Processzor (4 x 3,3 GHz)Memória: 4 GB (SO-DIMM DDR3, 1600 MHz).Merevlemez: 1000GB SATA + 8GB SSHD;

Grafikus kártya: AMD Radeon R7 M260DX Graphics (2048 MB GDDR3) + AMD RADEON R7 DUAL CROSSFIRE grafikus rendszer; Mantle gyorsítás - Ebben a speciális verziójú laptopban CROSSFIRE módban is együtt tudnak dolgozni a grafikus kártyák, így grafikus telejsítménye megközelíti a Geforce GT840M szintjét is!

Az utóbbi: IntelŸ Core™ i5-4210M / 2,60GHz CPU | 4GB RAM, 500GB HDD | AMDŸ Radeon™ R5 M230 2GB VGA



2014. dec. 14. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:

az elsőhöz írt, "megközelíti.. " kamu, viszont jobb mint azt r5

proci viszont elég gyenge

2014. dec. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BM-Striker ***** válasza:

A kettő közül a Z50.



Hiába gyors az i5, a G510 hűtése nem bírja 37w+ w-os i5-öt.

Trottling-olni fog.

2014. dec. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én is az általad leírt z50-75be ruháztam be, de valami szánalmasan gyengén viszi a játékokat. Eddig bf3-mal és crysis 3-al próbáltam, de még low beállításokon sem éri el egyiknél sem a 30 fps-t. Nem egy drivert kipróbáltam már köztük az omegát is de semmi.Vki vmi ötlet? Mert ugye ennél többre kéne hogy képes legyen az r7 dual crossfire, ha más nem biztos visszaküldetem!!!
2014. dec. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BM-Striker ***** válasza:

Még is mit vártál egy 20w-os Kaveri-től, és egy 6 CU-s GCN lapú VGA-tól?



M260x valahol R7 240 szintjén teljesítményben, az FX7500 meg alig erősebb mint legkisebb asztali A8 APU.



Ez a gép nem gamer, azt tudja, amit egy ilyen árú géptől el lehet várni.

2014. dec. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pumika válasza:
Szia!Sikerült megoldani a dolgot? Mert nekem is ilyenem van. És ez is gyenge. A gyári 4gb tuti kevés. kellene nekem is még egy modul dual channelhez. valami mást kitlaláltak neked?
2015. ápr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mindenki nyugodjon le. Ugyan ez a laptopom van sőt nekem nem is sshd van csak sima hdd benne. Nekem a GTA 5 is simán fut highon. Csak engedélyezni kell a crossfiret meg catalystban beállítani hogy a játékokat nagyteljesítményen futtassa. Túlhajtás nélkül is magasabb grafikai beálítások esetén is összejön a 20-30 fps.
2015. okt. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 RenegadePS válasza:

Igaza van 6-os kának. :)

Ha beállítod rendesen akkor hasítanak a játékok.

2016. febr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!