Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon sok srácon látom a...

Nagyon sok srácon látom a baromi szűk nadrágokat és néha azon gondolkodom, hogy addig hová teszi a péniszét és úgy egyáltalán mire jó ez? Olyan lábai vannak sokaknak ami még egy csaj is csak nézne. És bizonyára nem is egészséges. Mire jó ez?

Figyelt kérdés
Nektek tetszik a szűk nadrág egy srácon?

2015. nov. 20. 16:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
Én egyenesen undorítónak tartom,hogy egy fiú ilyen feszülős nadrágot hord.Nem tudom kinek hangsúlyozák ki a lábuk formáját.Egy lány nem arra kíváncsi. 21/L
2015. nov. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Örülök,hogy azért nem minden lány erre vágyik. :)

Én ha ilyet látok inkább elfordulok és szégyellem magam. :D

2015. nov. 20. 16:49
 3/18 anonim ***** válasza:
34%

Szánalom.

Egy 17 éves fiú.

2015. nov. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
Divat, amúgy a csajoknak se áll jól a vékonyka láb. Mondjuk nekem szép formás lábaim vannak, kellő hosszúak, én is passzos leggings tipusú nadrágot hordok, ami többnyire nem szorítja úgy elől, mint a gombos, cipzáros farmer, mert könnyű rugalmas anyagúak, a legtöbb leggings, jeggingsem nem szorít, a skinny nadrágokat nem ismerem.
2015. nov. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33%
lány létemre sem tudom elviselni magamon a nagyon szűk nadrágot. Direkt egy-két mérettel nagyobbat veszek, hogy ne feszüljön úgy rám. Szerintem fiún meg nagyon undorító a csőgatya.
2015. nov. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 opened paradise ***** válasza:
34%

Egyszer vettem egy kicsit szűkebb gatyát,nem volt feszülős,csak nem olyan bő és még úgy is árulónak éreztem magamat :D

Sose hordanék olyat. És nem csak amiatt,mert röhejes lenne az x lábaim miatt,nem az undorító számomra.

2015. nov. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Lol, lány létedre nem szereted a szűket, nyilván derék és ágyék tájon senki se szereti ha szűk, a kérdezőnek ebbe igaza van, hogy nem jó, nem egészséges, de a lábon szűk, attól még nem undorító, vannak akik úgy érzik jobbnak ha passzos nem himbli-limbizik a lábon a nadrág, én is egész fiatal korom óta a passzost szeretem, most is passzos naciba ülök, ezt csak az tartja buz*snak vagy undorítónak, aki leragad egy stílusnál, kinézetnél és ha másként hord vki vmit, akkor ócsárol.
2015. nov. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 mikeXxX ***** válasza:
55%
Én mindig jókat nevetek az ilyen palimadarakon és nagyon jó hallani , hogy a lányok is :D !
2015. nov. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%

Mivel gyartanak ferfiaknak is ugy mint nadragot noknek,igy nem hinnem,hogy noies lenne hamar itt tartunk es en is csak ilyeneket hordok mert nekem ez tetszik es magamnak nem masnak oltozok ,foleg most telen egy boszaruban a pitcsa ig felmegy a hideg!

Egy indok.

Viszont had kerdezzem mar meg a sok frocsogostol,hogy a kislanyok ferfi acelbetetes bakancs viselesere milyen indok van??

Egyebkent sokkal kenyelmesebb mint egy merev bo nem nyulos anyagu nadrag amit minden leulesnel fel kell huzn!

Es kerdezo kepzeld nem noit hordok tehat van hely a ceruzamnak kialakitva!

2015. nov. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%

Én is nevethetnék a nadrágos csajokon, mert a nadrág tipikus férfi ruha, de úgy hordják, mint ha női ruha lenne, főleg a szakadt farmerosokon nevethetnék, full gáznak és homisnak tarthatnám én ilyen szakadt farmerokat még munkára se vennék fel, vagy szereléshez nem hogy utcára. De mivel nem vagyok az a típus, aki az öltözéke alapján kinevesse a másikat, így nem szoktam mint mások nem is zavartatva magukat hahotázva kinevetnek, vagy akit gondolnak.

De kinevethetném azokat a rocker csajokat is akik elég kirívóan öltöznek, színes haj, szoknya bakanccsal, meg a láncok a szakadt ruháikon.

De őket se szoktam kinevetni, vagy azokat, akiknek pipaszár lába van és szoknyát vesz fel.

De kinevethetném a mezőgazdasági munkára és ganézásra kitalált gumicsizmát hordó nőket szikrázó napsütésbe és melegbe abba a gagyi gumicsizmába akarnak divatosan kinézni.

De kinevethetném a telt alkatú nőket, akik leggingset magába hordják és olyan hatást keltenek, mint ha vízi lovak húzták volna a hátsójukra ezt a passzos nacit.

2015. nov. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!