Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak úgy elmúlt? . Mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak úgy elmúlt? . Mit tegyek? 15F,14L

Figyelt kérdés
barátnőmmel 3 hónapot voltunk együtt. majd szakított, mert "elmúlt" az, amit irántam érzett. úgy fogalmazta meg először, hogy nem érezte jól magát a kapcsolatunkban. aztán úgy, hogy amikor egyik nap hülyéskedtünk, akkor elmúlt. aztán azt, hogy már nem tudja mikor, de régóta vége lett. majd azt, hogy számára ez nem szerelem volt, hanem csak egy erős kötelék. ... szeretem őt. nem tudok nélküle élni. szó szerint csak ő maradt nekem (és egy másik barátom.. akibe ő zúgott bele...). nem bírom ki hogy ne mondhassam neki hogy szeretem.... hogy ne láthassam azt a kis cuki pofiját minden nap.. hiányzik..... teljesen összetört ezzel.. hogy lehet az hogy csak úgy elmúlt? a szerelem nem múlik el csak úgy........ most meg úgy állunk hogy "barátok" vagyunk (de érzem hogy nem). többet érzek iránta még mindig és.. nem tudom... fáj.. nagyon... tudom h kamasz szerelem meg mit tudom én mi... de.. úgy éreztem hogy ez több. és tényleg több is volt.. az a 3 hónap amit együtt voltunk (számomra) tökéletes volt.. minden nap beszélgettünk és nagyon sokat nevettünk. úgy volt hogy abba a suliba jön amelyikbe én. aztán az apja megtiltotta neki. majd egyre több dolognak lett "annyi"... majd végül vége... mit tegyek?.. nem érdekel h "majd lesz más", mert engem mocskosul nem érdekel más.. csak őt szeretem.. hetek óta csak bőgök és bőgök amikor meglátom az egyik képünket.. 5-6 órája egy egész packot találtam (kb 40-50 kép)... azóta végig bőgök. már fájnak a szemeim, a fejem és a hasam is. nagyon hiányzik.... mit tegyek??
2015. nov. 23. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
legy ferfi.
2015. nov. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3 hónap alatt nem múlik el a szerelem, sosem szerethetett igazán, mint ahogy el is mondta, részéről egy erős kötelék lehetett. Nem kéne így belemenni sem egy kapcsolatba(az ő oldaláról). Biztos nem akart rosszat, egyszerűen még éretlen érzelmileg, 2-3 évet várnia kéne a kapcsolatokkal. Én is csak azt tudom mondani, hogy lesz más. Hihetetlennek tűnik, és most nyilván nem is érdekel senki, de túl leszel rajta. Ha később visszatekintesz arra a 3 hónapra, esetleg találsz jobbat, teljesen másképp fogod látni. Saját tapasztalat. Egyelőre sírd ki magad, nincs ebben semmi szégyellnivaló, utána meg fogsz könnyebbülni. :) 17/L
2015. nov. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1es A fiúknak is vannak érzéseik


Valószínű tényleg nem volt igazán szerelmes, az nem múlik csak úgy. Szerintem keresnek kéne egy másik lányt, úgy tudod a legkönnyebben elfelejteni és túltenni magad rajta.

2015. nov. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1.-nek: "légy férfi"... hmm... szóval legyek egy verekedős, nagyképű, tanulatlan farok. értem. taps.

2.-nak: köszi a válaszod. abból a 3 hónapból az utolsó 2 hetet úgy voltunk együtt hogy éreztem hogy valami nem stimmel.. egyre több dolog volt "mindegy".. egyre közönbösebben beszélt velem.. egyre többször volt a semmiből olyan "kirohanása" hogy utál engem.. pár órával később meg sajnálkozott h nem tudja mi volt vele..... amit írtam, nem viccből írtam, és nem túloztam. ő, és egy másik "barátom" maradtak nekem már csak. meg talán anyám. apám egy alkoholista, nagyképű f... (azaz férfi ...), húgom egy hisztis kis izé, az eddigi nagy "barátok" ballagás után itt hagytak, egyre több értelmetlen, idegi alapú betegségem van (reggelente hányás, hasmenés, folytonos fejfájás és társai), és.. áh.... nem tudom.. egyszerűen.. úgy éreztem hogy ő tökéletes.. mondhatnám úgy is, hogy éreztem hogy "Ez az ember kell nekem.. :) <3 " ... túl nagy a fájdalom.. ahogy írtad hogy tapasztalatból mondod a dolgokat.. oké. de.. az hogy te kibírtad, az egy dolog. félre ne érts.. azért mondom hogy az egy dolog, mert nem vagyunk egyformák. meg azért gondolom neked volt akivel meg tudtad beszélni a dolgokat, akire támaszkodhattál, amivel lefoglalhattad magad (pl egy barát v egy hobbi, stb), és külsőre-belsőre nem olyan vagy mint én.. az utóbbi kettőben biztos vagyok, hacsak nem vagy az ikertesóm. :D ...

2015. nov. 23. 15:35
 5/10 A kérdező kommentje:
3# nem akarom elfelejteni.. ha ő nem képes engem úgy szeretni akkor találni mást? oké. de.. a környéken nem lehet ismerkedni. eljárni meg nem tudok sehova..
2015. nov. 23. 15:36
 6/10 anonim ***** válasza:

Hasonló volt a történet nálunk is.


8 hónapig minden jó volt , sulinak vége lett , elment rokonokhoz dolgozni a Balatonra.


1 hét után megváltozott , kevesebbet beszélgettünk , alig válaszolt a kérdéseimre , nem keresett.


Tudtam ,hogy valami nem stimmel , nagynehezen kibökte ,hogy már nem úgy szeret mint az elején ( ez ürügy volt próbált hülyének nézni mintha nem tudnám milyen a Balaton ---> talált mást ) .


Egész nyáron reménykedtem ,hogy eltelik a 3 hónap , visszajön tanulni és majd újra egymásra találunk . Hát nem így lett ... Nem keresett azóta sem , én se őt . Most távkapcsolatba került a sráccal ( kb. 7 évvel idősebb nála ) , biztosan megérte az a 3 hónap neki , most meg 9 hónapig nem találkoznak.

Na mind1....


Nekem is csak ő volt az életembe és a sport.


Nincsenek barátaim ( legalább is csak 1-2 ) , vidéken lakok szórakozásra nagyon kevés lehetőség van , a lányok nagy részét ismerem és a normálisabbak foglaltak.


Elején én is nagyon nehezen viseltem , csak azt tudom mondani , sírd ki magad . Kezdj el filmet nézni , sportolni ( legalább arra a 1,5-2 órára nem kell rágondolnod ) .


Szépen lassan majd elmúlik ez ( még mindig hiányzik nekem is pedig már lassan fél éve ,hogy szakítottunk , de már nem érzek nagy szerelmet iránta ,szóval javul ez .

2015. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Tomi?
2015. nov. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, írj privátban. :D most írni akartam neked, de azt írta a GYIK, hogy nem lehetséges az üzenetküldés.. szóval írj privátot légy szives.
2015. nov. 25. 10:42
 9/10 A kérdező kommentje:
utolsó, megkaptam az üzeneted de nem tudok válaszolni valamiért.. esetleg meg tudnád mondani (persze privátban) a nevedet? vagy egy emailt küldeni esetleg?
2015. nov. 25. 12:25
 10/10 A kérdező kommentje:
utolsó. email alapján rádkerestem a facebookon, de nem vagy ismerős, egyáltalán. :D
2015. nov. 25. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!