Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiú csúnyán beszél...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú csúnyán beszél előttem, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,aki nagyon tetszik,és úgy vettem észre,hogy én is neki,voltak rá elég konkrét jelek,de még így sem vagyok benne biztos :( Azt szokták mondani,hogyha egy fiúnak tetszel,akkor nem beszél előtted csúnyán,mert,hogy jó benyomást akar kelteni...ez mennyire igaz?Ugyanis ez a fiú nem nagyon zavartatja magát,előttem is simán káromkodik,sőt volt már rá példa,hogy beszélgettünk,és mondott valami csúnya szót(nyilván nem rám,hanem úgy általánosságban :D ).Ez nagyon rosszat jelent?? :( Ezek szerint nem is tetszem neki? :(

2015. nov. 24. 17:43
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

#9-es:Nagyon vicces..

#10-es:De miért lenne nevelés kérdése? :O Akkor mindenki,aki csúnyán beszél,az neveletlen?Néha nekem is kicsúszik a számon 1-2 csúnya szó,de ettől még nem vagyok neveletlen o.O Csak kíváncsi vagyok,hogy miért mondod ezt :)

2015. nov. 24. 20:10
 12/25 anonim ***** válasza:
Ez nem túl rossz! Azt jelenti hogy egy neveletlen, érzéketlen tapló, bunkó!
2015. nov. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Sz ákos ***** válasza:
Szerintem azért káromkodik mert nagyon felizgult is igy probál meg méregteleniteni a szervezete:D
2015. nov. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
De nem folyamatosan káromkodik,csak néha,meg velem nem szokott csúnyán beszélni,csak egyszer volt ilyen.Nem értem,hogy ezért miért lenne bunkó..az emberek 99%-a csúnyán beszél,ami nyilván nekem sem tetszik,de szerintem ettől nem lesz valaki bunkó.Ez a fiú minden velem,csak bunkó nem.Soha az életben nem volt velem az,egy nagyon udvarias fiú :)
2015. nov. 24. 21:06
 15/25 Sz ákos ***** válasza:
A Neveletlen kölke
2015. nov. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, hagyd figyelmen kívül a sok álszenteskedőt. Attól még senki nem lesz rosszabb ember (ÖNMAGÁBAN), hogy káromkodik, max. idegesítő lehet egy kicsit, ha sokat csinálja.
2015. nov. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Sz ákos ***** válasza:
Hány éves a kölök
2015. nov. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

#16:Köszönöm szépen,végre egy normális válasz :D

Amúgy 15 évesek vagyunk.

2015. nov. 24. 21:41
 19/25 $$$$$ ***** válasza:

Szivesen :). De szerintem is kérdezd meg hogy bejösz e neki :).

Mondjuk pont jó mondja :D én már lassan 3 hónapja nem merek megkérdezni egy lányt aki tetszik :) De nektek sos sikert :) ;)

2015. nov. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Hát ezt erősen kétlem,hogy erre sor kerülne :D Soha nem merném megkérdezni :D Még a végén hülyének néz... :D

Meg azért mégis csak jobb,ha egy fiú vallja be,az az illendő.Én azért sok sikert kívánok neked,próbáld meg neki elmondani :D Bár tudom,nem könnyű...de én pl. nagyon örülnék,ha a fiú vallaná be,és nem én,tehát mindenképpen megér egy esélyt ,hogy elmondd neki ;)

2015. nov. 25. 17:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!