Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiú csúnyán beszél...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú csúnyán beszél előttem, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,aki nagyon tetszik,és úgy vettem észre,hogy én is neki,voltak rá elég konkrét jelek,de még így sem vagyok benne biztos :( Azt szokták mondani,hogyha egy fiúnak tetszel,akkor nem beszél előtted csúnyán,mert,hogy jó benyomást akar kelteni...ez mennyire igaz?Ugyanis ez a fiú nem nagyon zavartatja magát,előttem is simán káromkodik,sőt volt már rá példa,hogy beszélgettünk,és mondott valami csúnya szót(nyilván nem rám,hanem úgy általánosságban :D ).Ez nagyon rosszat jelent?? :( Ezek szerint nem is tetszem neki? :(

2015. nov. 24. 17:43
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Szia!Tudom mit tegyél ilyenkor!Privátba megírom.
2015. nov. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Oksa :)
2015. nov. 25. 22:18
 23/25 $$$$$ ***** válasza:
Köszi :) . Sok sikert neked is :) .majd talán én is elmerem neki mondai egyszer. :) remélem. Csak az a baj hogy évfolyam társam és ha nemet mond akkor kicsit kínos lenne vele megndennap találkozni.....
2015. nov. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Nekem meg az osztálytársam,szóval még kínosabb lehetne :D De nem lenne az..mert attól függ,hogy hogy álltok hozzá :) Meg lehet úgy oldani,hogy ne legyen kínos egyikőtöknek sem :)
2015. nov. 26. 17:36
 25/25 anonim ***** válasza:
Kèrlek ne a szegèny,fèlfogù,drogos,büdös,cigàny munkàsokkal baràtkozz,hanem velem,el is tartalak csaje.
2018. márc. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!