Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk miért van az ha tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért van az ha tetszik nektek egy lány állandón piszkáljátok?

Figyelt kérdés
Vagy például miért nem meritek elmondi egy lánynak hogy ha tetszik nektek? Mitől féltek a visszautasítástól?

2015. nov. 26. 16:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*ami lemaradt 14/L
2015. nov. 26. 16:43
 2/11 anonim válasza:

altalaban a fiuknal megmarad az az ovis piszkalom hatha felfigyel ram dolog,egyebkent ez teljesen normalis dolog amig nem kezdenek el,komolyodni.

valjuk be a 14 eves kor meg nem nagxon a kapcsolatok kora,mar bocsi :)

17/l

2015. nov. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Amúgy azt én sem értem, hogy miért nem mondják el nyíltan, hogy tetszik nekik az illető. Rögtön meglenne a válasz, hogy lehet-e valami, vagy nem. Ennyi! Ganz einfach. Amelyik fiú piszkálódik az a te korodban még elmegy. De ha az első kommentelő a maga korában is ilyeneket él át, akkor ott a fiúnak gondja van az agyában. Tehát ennyi. A te korodban ez normális, később meg már nem lesz ez. :)
2015. nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Akik ezt teszik, agyilag még óvodai szinten vannak.

Vannak lányok, akiknek tetszik is, hogy piszkálják őket. Ők is óvodai szinten vannak agyilag.

2015. nov. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és nem baj... mondjuk a fiu aki ezt csinálja az már 15 ha ez szamit valamit :)
2015. nov. 26. 17:30
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyrészt tökre mindegy 14 vagy 15,másrészt pedig egy 17 éves is ugyanilyen.Persze személyfüggő,de általánosságban 17 éves korban is inkább az jellemző,hogy szívatják,mint,hogy normálisan a szemébe mondják.

Ez 2 dolog miatt lehet:az egyik,hogy nem akarja,hogy rágyere,hogy tetszel neki,a másik pedig az,hogy így akarja felhívni magára a figyelmet.

Az pedig,hogy miért nem vallják be szemtől szembe?Hát ez engem is nagyon idegesít :( De sajnos nagyon nyuszik,és bár igaz,hogyha belegondolok,én is félnék bevallani,de inkább a fiúnak kell ezt megmondani,mint a lánynak.

2015. nov. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Már leírták előttem, de nem mindegyik fiú ilyen. Én már inkább férfi vagyok, de soha nem piszkáltam egy lányt sem, aki tetszett. És nem is mondtam el neki, hanem éreztettem vele. Mennyivel másabb, ugye?
2015. nov. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7-es:Milyen profi lehetsz..

Nem,amúgy tényleg jó taktika,de mondjuk az sem árt,ha elmondod...hátha nem esik le neki,hogy tetszik neked :D

2015. nov. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az lemaradt,hogy ha nem túl diszkrét,hány éves vagy?#7-es válaszolóra gondolok :)
2015. nov. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8-9: Dee, le fog esni neki garantáltan...:DD

Nem, nem túl indiszkrét, 21 vagyok :)

2015. nov. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!