Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magasságom valóban hátrány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magasságom valóban hátrány és akadályoz abban, hogy párkapcsolatom legyen?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és nagyon alacsony, csak 150 centiméter vagyok. Nem felvágásként, de jó az alakom és csúnya se vagyok. De jó néhány barátomtól, ismerősömtől hallottam már, hogy az alacsonyságom a párkeresésben hatalmas hátrányt jelent, nem tudnak senkit elképzelni hozzám, max.az alacsonyabb fiúkat, és hogy én ne akarjak semmit a magasabb, 175-180 centis fiúktól, hiába jönnek be, mert nevetségesek lennénk. Ez igaz, tényleg a magasságom fog megakadályozni?

2015. aug. 23. 20:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Mi bajod van az alacsony fiúkkal?


Én alacsony srác vagyok és hozzám az alacsony lányok valók. Persze veled nem ismerkednék, ne aggódj. Amúgy is van barátnőm.

2015. aug. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem a magasságod akadályoz abban, hogy párkapcsolatod legyen, hanem a felszínességed, amiért nem kellenek az alacsony fiúk.
2015. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Nyugi,nem a magasságod miatt fogsz egyedül megrohadni.
2015. aug. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
B*sszátok meg, nem mondtam, hogy bármi bajom lenne az alacsony fiúkkal, már volt majdnem-barátom, aki alacsonynak számít. Tehát ha van olyan, aki külsőleg (arc, test) bejön, lehet magas vagy alacsony, bánom is én. De aki most tetszik, az magas. És nem vagyok felszínes, csak a környezetemben élők megbántottak ezzel, és ki akartam kérni mások véleményét is.
2015. aug. 23. 20:27
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz hátrányod. Nagyon sok fiú magasabb nálad, ez még előny is, hiszen valakit zavar, ha a lány magasabb. Nálad ez a veszély senkit sem fenyeget :)
2015. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a magassàgodon fog múlni a dolog. Vannak fiùk akiknek kifejezetten tetszenek a kisebb lànyok:)
2015. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 opened paradise ***** válasza:
100%

Én 182-185 körül vagyok,exem 2 centivel volt nálad nagyobb.

Szóóóval simán van rá esélyed. Nagyon sokan szeretik az alacsony lányokat.

2015. aug. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
183-4 vagyok kb.,de a 145-50cm-s lányok a kedvenceim :D
2015. aug. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Hobbitok! :D

Kétesélyes a dolog, vagy találsz valakit, aki magas, de a kicsiket szereti, vagy találsz egy alacsonyat, aki szereti a vele egymagas lányokat.

Hajrá.

2015. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Kikérem magamnak, nem szőrös a lábam, utolsó!😂😂 és köszönöm a normális válaszokat. :)
2015. aug. 23. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!