Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudtok írni jó sztorikat hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok írni jó sztorikat hogy jöttetek össze a párotokkal?

Figyelt kérdés
ezeket mindig olyan jó olvasni.kort is írjatok ha lehet

2015. nov. 26. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém nem egy nagy story de leírom..

Évekig legjobb barátok voltunk, közben mindkettőnknek volt barátja/barátnője, de egy idő után dobta az egyik csaját és amikor megkérdeztem hogy miért, azt mondta, mert mást szeret. Emiatt szomorú voltam(akkor még nem tudtam hog azért mert szeretem) és akárhányszor megkérdeztem hogy ki nem mondta el. Aztán egyszer megkérdeztem hogy miért nem mondja el soha, így visszagondolva jó vak voltam, hogy semmi nem esett le, és akkor csókolt meg először. Ez másfél éve volt.

Én 16/L ő 18

2015. nov. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!