Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » LÁNYOK! Szerintetek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Szerintetek egy nagyon jó pasi után érdemes futni?

Figyelt kérdés
van az osztályba egy nagyon jó pasi aki már egy ideje tetszik és nem tudom érdemes lenne-e nekem kezdeményezni először.

2015. nov. 27. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:

hát próbáld meg

ugyan mit veszíthetsz?

2015. nov. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha külsőségekre gondolsz, randiztam egy ilyen fiúval. Hihetetlen jól nézett ki, helyes volt, menő, szóval az a tipikus lányok álma srác.

Ahogy te fogalmaztál, eléggé futottam utána. Nem lett jó vége, de lehet, hogy ez csak velem fordult elő. Azóta nem a külső érdekel.

Ha szerinted megéri érte, én azt mondom, próbáld meg. De nagyon vigyázz vele szerintem.:)

17/L

2015. nov. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amíg a külső ennyire fontos addig nem vagy érett egy rendes kapcsolatra.
2015. nov. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Figyelj, volt szerencsem egy ilyen fiuval. Nem ajanlom. Boldogan randiztam egy nem epp meno fiuval, de erre megtetszettem egy meno, helyes fiunak. Addig fuzott, amig nem szakitottam a masikkal, azutan 1-2 hetig elvoltunk,majd dobott. Teljesen odavoltam erte, es vartam ra kerek 2,5 evig. Aztan elment a varosbol es minden remenyem szertefoszlott. Felnyitotta a szemem egy normalis srac, akivel mai napig egyutt vagyok, de komoly nyomokat hagyott az a pasi.

Kerlek, legy ovatos!

2015. nov. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lány vagy. Ne fuss egy fiú után se, az nem a te dolgod
2015. nov. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hülye vagy?! Ilyet meg se kérdezz! Lány vagy, ne fussál fiúk után, majd ő jön ha akar. Nekem is van ilyen osztálytársam, egyfolytában lohol egy srác után, és ez borzalmasan gáz. Röhög már rajta mindenki, de nem veszi észre magát. Te ne legyél ilyen!
2015. nov. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!