Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiúba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lola trcs kérdése:

Szerelmes vagyok egy fiúba akivel nagyon jóban vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy fiúba és ő is tudja ezt de ő azt mondta hogy nem zavarja szó szerint. A barátnőm is szerelmes belé de őt nem érdekli mit csináljak? Állítólag "barátok " vagyunk .

2015. nov. 27. 23:04
 1/2 Csak egy lány 152846 válasza:

Ha a fiú azt mondta h nem zavarja h belezúgtál akkor valószinűleg te is tetszel neki esetleg beléd esett

.a barátnőddel dumáld meg a dolgot de egy pasin soha ne vesszetek össze

2015. nov. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ ! Tegnap történt egy felelsz vagy mersz nem sikerült túl jól rám került a sor. A kiszemelt fiú mosolyogva kérdezte hogy felelek vagy merek azt mondtam merek. Azt mondta hogy"csábítsam el 2 hónapom van rá és elkezdett nevetni. Fel álltam azt mondtam hogy nem és azóta nem hagy békén! Elmondtam hogy miért nem nevetett raja azaz mosolygott mint egy igazi jóbarát és azóta "barátnőm" Gréta csak vele foglalkozik mintha élete vágya legyen hogy piszkáljon ! :( :(
2015. nov. 28. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!