Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Keressem ezek után?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem ezek után?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit körülbelül három éve ismerek, és első látásra beleszerettem. Ő mindig azt mondta, hogy nem viszonozza az érzéseimet, de akárhányszor ránéztem, mindig azt láttam, hogy néz, és mosolyog..furcsa, mert volt, hogy egyértelműen eltaszított magától, viszont máskor meg nagyon aranyos volt. Többszáz kilométerre lakik, szóval csak néha találkozunk versenyeken, mert mindketten sakkozunk, és ilyenkor van, hogy ő szólít meg, érdeklődik felőlem, máskor viszont rám se néz. Mióta tetszik, neki már kétszer is volt barátnője, most is kapcsolatban van hónapok óta.. Nagyon rosszul esik, mert mondtam neki, hogy nem akarok semmit, csak a barátja lenni, és sokszor vissza sem ír, csak megnézi, hogy mit írtam, de máskor meg olyan, mintha tényleg kedvelne. Olyanokat mondott, hogy tisztel engem, és felnéz rám, meg mutattam neki verseket, amiket írtam, és megdicsérte, és mondta, hogyha valakinek nem tetszik, küldjem hozzá, és majd ő elbeszélget vele xd Ő is mutatott magától verset, amit ő írt..viszont a múltkor azt mondta, hogy beszélni sem szeretne velem. Még sosem írta ezt így le világosan, és nagyon rosszul esett. Nem tudom, mitől változott meg hirtelen, mert nem csináltam semmit, sokáig nem is kerestem őt. Azt mondta, nem vagyok képben, úgyhogy hagyjuk, nem mondja el, mi a baja. Mintha valamit titkolna..azóta nem kerestem, de minden nap eszembe jut, és szeretném vele tisztázni, de amit múltkor írtam, arra már nem válaszolt. Szerintetek mit tegyek?

2015. szept. 26. 12:04
 1/1 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján nem is tudok rajta kiigazodni, hogy mit akar. Szerintem hagyd a fenébe...
2015. szept. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!