Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért tartotta meg a szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartotta meg a szerelmes SMS-ket?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve vagyunk együtt a barátommal, kb. egy hónapig tartott előtte az "udvarlási" időszak. Ma elment itthonról dolgozni (diákmunka) és itthon felejtette a telefonját. Eredetileg a főnökének akartam SMS-t írni, hogy "késni fog", mivel tudtam, hogy ő nem tud szólni. Ennek ellenére vagy egy tucat szerelmes üzenetet találtam a volt barátnőjével. Nem nagyon gondolom, hogy "véletlen" hagyta volna meg őket, mert a képeket, videókat, kommenteket, fb beszélgetéseket gondosan eltüntette, ahogy a viber beszélgetéseket, és a telefonhívásokat.


Rátesz egy lapáttal, hogy 90%-ban, az élete szerelmének szólítja, én meg él évig küzdöttem, hogy "bébi" helyett, lehessek "cica".


El vagyok keseredve :(



2015. nov. 29. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a baratnoje fontos volt neki, nem akar minden emleket rogton eldobni.


Szerintem annyi a tanulsag, hogy ne turkalj a telefonjaban, ha nem birod elviselni hogy nem fel eve szuletett meg...


Az "eredetileg smst akartam irni" pedig nagyon gaz kifogas, foleg hogy 10 oldal uzenetet kellett visszatekerned.

2015. nov. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem kellett:) A harmadik volt az ex barátnője a listában, "Szia életemmel". Nyilván érdekelt mikor íródott, mert ha tegnap, akkor az ciki. Rámentem, és hiába nem akarod, az agyad akkor is elolvassa. Ránézel és látod mi van odaírva.


Emlékezzen rá felőlem, de ha már "új életet kezdett" akkor miért őrizget ilyeneket? Szerintem, ha valamin túlléptem, akkor túlléptem. És nem tartok meg semmit, ami nap mint nap emlékeztet. Nem a halott nagyanyja volt istenem, az ex nője...

2015. nov. 29. 19:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne legyel elkeseredve. En lany vagyok, de en is sokaig orizgetek szerelmes sms-eket. Nem mintha nezegetnem oket, csak valahogy nem konnyu elengedni a szep szavakat.

A helyedben inkabb meglepnem a paromat szerelmes versidezetekkel, kedves sms-ekkel. Egy ido utan betelik az uzenettar es remelhetoleg nem a tieid torlesevel keszit helyet;-).

Es ezt bizd ra, hiszen ha minden mast kitorolt, akkor ez i kabb csak olyan "ereklye", es nem a te dolgod. Ha felhanytorgatnad neki, abbol csak konfliktus lenne. Legkozelebb ne nezz bele a telefonjaba.

2015. nov. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sokadszpr írom nem ellenőriztem őt soha, nem is fogom. Nem kérem számon. Csak elszomorított, hogy "tartogatja".


Nem is akarom leb*szni ezért, sem letöröltetni vele, egyáltalán nem! Nem is haragszom.


Csak rossz az érzés, mert magamból kiindulva csak akkor tartok meg ilyet, ha érzelmeket kelt bennem. Ezért is jöttem ide, hátha valaki másképp müködik, mint én, érti ezt:)

2015. nov. 30. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!