Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy 19 eves srac...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 19 eves srac lehet szerelmes egy 15 eves kislanyba, vagy mindenkepp csak megfektetni akarja?

Figyelt kérdés
Szoval a lanyomrol van szo,most egyutt van egy 19 eves sraccal. En majdnem biztos vagyok benne hogy a srac csak meg akarja dvgni, de a lanyom valltig allitja hogy a fiu is szereti ot...szerintetek erre van esély?
2015. nov. 28. 09:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kislány.....mar nem annyira kislány

Nem attól kislány valaki, mert meg szűz, legalábbis szerintem..



Es minimális esélye lehet, hogy tevyleg szereti es képes lenne várni

2015. nov. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok és egy 13 éves lányba vagyok szerelmes (még nem a barátnőm.) De ha össze is jönnénk biztos nem az lenne az első gondolatom, hogy mikor fektethetem le.
2015. nov. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem korfüggő, lehetne 15 a srác is, a célja lehet ugyanaz. Vannak erre utaló jelek?

Erre a választ csakis a srác fogja tudni.

De ha rendesen megnevelted a lányod, akkor úgysem fog olyat tenni, amit nem kellene...

2015. nov. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet belé szerelmes, elvégre ez nem korfüggő :)
2015. nov. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Van olyan 16 éves is aki csak erre megy..

De, ha a lányod szereti azt a srácot akkor hagyd...

2015. nov. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is szerelmes voltam 19 évesen egy 15 éves lányba. Nem megfektetni akartam. Nyugodj meg.
2015. nov. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A legtöbb tini lány teljesen elfogult, mindegyik váltig állítja, hogy őt szeretik, rajonganak, összefekszenek, majd kidobják őket 3 hét múlva. Nyilván nem minden esetben van így, de hát tudod, valaki gondolkodik előtte, valaki tapasztal. Lehet a te lányod az utóbbi kategória, ha így tanulja meg, hát mit tudsz csinálni, majd megbánja. Az lesz a probléma, ha nem tanul az esetből. Ha meg valóban szeretik egymást akkor hol lehet a baj ?
2015. nov. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szeretheti, persze. Egyébként mint előttem írták, ha egy 15-16 évessel lenne, ugyanakkora esély lenne rá, hogy csak le akarja fektetni. A kor csak egy szám, a megélt dolgok számítanak. Lehet általánosítani, a legtöbb esetre érvényesek is, de sokkal inkább az adott helyzeten és egyéneken múlik. Nem volt még róla szó, hogy a lányod bemutatná a barátját, avagy már megtörtént? :) Lehet beszélned kéne a sráccal, abból sok minden kiderülhetne. Ha megijed, akkor már rég rossz...

Persze ez csak a véleményem, véletlen sem akarlak kioktatni. :) Csak 17 éves vagyok, és egyelőre szerencsére gyerekem sincs, még ráérek vele... :D

17/L

2015. nov. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, mar bemutatta a sracot! Eleg egy pszichopata alkat, azt se csodalnam, ha megeroszakolna a lanyomat, ha o magatol nem fekszik le vele...Mindenesetre remelem a pasi hamarabb szakit a lanyommal,mint a lanyom vele, mert annak nem biztos, hogy jo vege lesz. :(
2015. nov. 28. 14:57
 10/13 anonim ***** válasza:

#9: Sajnálom, ez tényleg szörnyű lehet, főleg szülői szemmel :/

Miért tartod pszichopatának?

2015. nov. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!