Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnék túllépni az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék túllépni az első igazi szerelmemen, akiről elhittem hogy szeret de igazából nem?

Figyelt kérdés
Volt egy lány aki osztálytársam, nagoyn sokat voltunk együtt folyton ölelt, fogta a kezem, mindig mondta hogy hiányzok neki hogy szeret mindig azt mondta hogy rossz nélkülem.... egyszerüen hogy hihettem volna mást??? Persze hogy úgy láttam hogy szeret... én pedig halálosan szerelmes lettem belé.. vettem ma a bátorságot és megbeszéltem vele a dolgokat és aztmondta hogy nem érez irántam többet viszont amiket csinált arra azt mondja hogy semmi olyan nem volt benne... hogy tudnám elengedni úgyérzem most hogy darabokban van mindenem.. teljesen ő lett mindenem és most elvesztettem..

2015. dec. 1. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Teljesen komolyan mondom, hogy keress mást :)

Ha találsz mást, nem lesz idő a másik lányra gondolni, és nem szomorkodsz, hanem jó esetben jól megvagy :)


Ha meg nem szeretnél senkit, foglald le magad mással, menj el futni, edzeni, vagy bármi, csak ne gondolj rá :)

2015. dec. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos, nem megy semmit sem csinálni semmi nem viszi el a gondolataimat.. ha kicsit igen akkor egyből visszatér rá.. csak vagyok magányomban itthon aztán görgetem a facebookot...
2015. dec. 1. 16:30
 3/8 anonim ***** válasza:

velem is ez volt csak én mondtam a fiúnak hogy nem szeretem aztán meg halálosan beleszerettem :D

Ezen csak általában az idő segít legalább is nálam igen...

2015. dec. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de mindennap kell hogy lássam úgy mit tegyek?
2015. dec. 1. 16:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Most tapasztaltad meg, hogy a lányoknál semmi nem számít jelnek, itt a megfelelő alkalom, hogy kicsit keményebb legyél és lazábbra vedd a dolgokat, szórakozz velük, nem kell komolyra venni a lányokat ilyen apró dolgok után, de még egy csók se biztosíték vagy egy együttlét.
2015. dec. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de én azt hittem hogy szeret :(
2015. dec. 1. 18:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Vedd át az irányítást és játsz vele, adj neki ugyanilyen jeleket, és közbe csajozz, emellett haverokkal foglalkozz meg legyen egy fő életcélod ami leköti a gondolataid és időd. Viszont létezik olyan aki komolyan vesz dolgokat de azt látni fogod rajta. Aki szórakozik azzal teis szórakozz.
2015. dec. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de nem is voltunk együtt sohasem...
2015. dec. 1. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!