Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ha egy lánnyal nem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lánnyal nem az igazi az első szex, akkor már nem is akartok tőle semmi komolyabbat?

Figyelt kérdés
2015. okt. 27. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kinek hogy, én ha egy lánnyal eljutok az első szexig, akkor nem rajtam múlik, hogy lesz-e második.


24/F

2015. okt. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

És emellett komolyabb folytatás, mielőtt valaki félreérti :)


24/F, #1

2015. okt. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy felhúzom magam, inkább beletörődök, hogy vagy direkt írtál ilyet, hogy vitát szíts, vagy mert retardált vagy. Te is tudod, hogy nem a válasz.
2015. okt. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Én nőként válaszolnék, és a férfiakkal voltam így.


Szerintem logikus, ha valaki szexuálisan nem illik hozzád (és ezt le lehet szűrni az aktusból és a viselkedéséből az első alkalomnál) - akkor miért terveznél vele komolyabbat? Annak sosem lesz jó vége, ha az olyan elemi ösztöneinket, mint a szexualitás a másik kényére-kedvére alakítgatjuk, mert önmagunknak nem fog örömet okozni.

2015. okt. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

És ha szűz a csaj? Akkor nem valószínű, hogy olyan borzalmasan gyakorlott és jó lenne az ágyban...

És attól, hogy szűz a lány, nem szokták elhagyni a Fiúk ezért.


Nem értem a kérdést.

2015. okt. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Hát mi a barátommal először valami olyat hoztunk össze hogy na.... hát nem volt egy csoda egyikünknek sem, méghozzá azért, mert annyira szeretjük egymást, hogy nagy volt a nyomás, hogy jó legyen, pedig egyikünk sem kezdő. Nevettünk egyet rajta, azóta pedig szuper. Szerintem ha komolyan gondoljátok akkor 1 rossz szex még nem válóok.
2015. okt. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

#4 talán azért mert a szex tanulható!


Max egyes emberek képtelenek a tanulásra!

2015. okt. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7. mit tanuljon mégis? Az nem örömszerzés, ami neked nem okoz örömet.


mikor jönnek már rá az emberek, hogy a szenvedés és erőlködés, amit tanulásnak neveznek, lószart sem ér, mert sosem fognak összeilleni az illetővel?

2015. okt. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Hát nálam úgy van, hogy először komolyra fordul és komolyat akarok tőle, aztán idővel szexelünk és ha nem jó elsőre, csiszoljuk. Elmondom, mit, hogyan szeretek... jó esetben ős is elmondja aztán eddig még mindig nagyon jó lett végül.

38/F

2015. okt. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!